Bardzo oczekiwany sequel Prison Architect został ponownie opóźniony

Bardzo oczekiwany sequel Prison Architect został ponownie opóźniony

W ostatnich latach mieliśmy wiele doskonałych gier z gatunku tycoon, takich jak Cities: Skylines II, Tropico 6, a zwłaszcza Prison Architect, który odniósł ogromny sukces z ponad 4 milionami pobrań na PC, konsole i platformy mobilne w 2019 roku.

Prison Architect 2 to bezpośrednia kontynuacja Prison Architect. Podobnie jak pierwsza odsłona, Prison Architect 2 oferuje symulację budowy i zarządzania, w której gracz otrzymuje zadanie od dyrektora generalnego firmy więziennej nastawionej na zysk, aby zbudować i zarządzać więzieniem. Różnica polega jednak na tym, że Prison Architect 2 ulepszy rozgrywkę, będzie w pełni trójwymiarowy i pozwoli graczom budować więzienia na wielu piętrach.

Gra została zapowiedziana w styczniu 2024 roku przez Paradox Interactive i początkowo miała zostać wydana 26 marca 2024 roku, ale później została opóźniona do 7 maja 2024 roku w celu "naprawienia większej liczby błędów i dalszej optymalizacji gry na wszystkie platformy".

19 kwietnia zagorzali fani gry otrzymali kolejną rozczarowującą wiadomość, że Prison Architect 2 zostanie ponownie opóźniony z 7 maja na 3 września:

Jest to niezwykle przygnębiająca wiadomość dla fanów, którzy oczekiwali na pojawienie się Prison Architect 2 od początku roku. Powinniśmy jednak również współczuć twórcom gry, mając nadzieję, że dołożą wszelkich starań, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia po premierze. Ufajmy, że Prison Architect 2 zostanie wydany w najlepszym stanie.

Jak zawsze, nasze narzędzie do porównywania cen jest najlepszym sposobem na odkrycie najlepszych ofert gier, zwłaszcza w przypadku zamówień przedpremierowych Prison Architect 2.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare