Babylon’s Fall: niedługo rozpoczną się fazy beta

Babylon’s Fall: niedługo rozpoczną się fazy beta
26 lip 2021, 15:00

Wśród wielu mitów biblijnych, jednym z najbardziej znanych jest niewątpliwie wieża Babel. Choć na przestrzeni wieków dała początek różnym interpretacjom, wszyscy mamy przed oczami obraz tej spiralnej wieży, która wznosi się ku niebu. Jest synonimem dumy, czasem miłości, ale także kary boskiej - jest wiele dzieł w literaturze, muzyce, kinie, a nawet grach wideo, które wykorzystują mit Babel do opowiadania bajecznych historii. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku Babylon’s Fall, gry opracowanej przez Platinum Games i wydanej przez Square Enix, która została ujawniona podczas targów E3 2018.

Do tego czasu niewiele zostało ujawnionych, ale gracze pokładali duże nadzieje w Babylon’s Fall, bo grę opracowali m.in. twórcy Bayonetty i Vanquish. Ale gdy ujawniły się rewelacje, zwłaszcza podczas E3 2021 w zeszłym miesiącu, zobaczyli, że Babylon’s Fall nie przybierze oczekiwanego kształtu. Babylon’s Fall będzie grą usługową, w którą można grać w trybie kooperacji, wyłącznie online i oferującą grę międzyplatformową. To nie powstrzymuje większości graczy przed chęcią wypróbowania gry, i to dobrze, ponieważ Platinum Games właśnie ogłosiło, że wkrótce będzie prowadzić zamkniętą wersję beta na PC, za pośrednictwem Steam.

 

Pierwsza faza bety Babylon’s Fall będzie dostępna tylko w Japonii i rozpocznie się 29 lipca, druga będzie zarezerwowana dla graczy ze Stanów Zjednoczonych od 5 sierpnia, a Europejczycy będą mogli wziąć w niej udział 12 sierpnia. Platinum ostrzega też, że zawartość tych faz beta będzie dość ograniczona, bardziej w formie testów technicznych, zwłaszcza do testowania funkcji sieciowych Babylon’s Fall.

Aby dowiedzieć się więcej o zasadach i warunkach różnych faz beta, często zadawane pytania i samouczek dotyczący instalacji wersji beta są dostępne na oficjalnej stronie Babylon’s Fall, tutaj.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare