Assassin's Creed 2 za darmo na PC

Assassin's Creed 2 za darmo na PC

Ubisoft jest dość hojny ze swoimi grami, bo ciągu ostatnich kilku tygodni wielu graczy odebrało bezpłatnie swoje wersje gry Child of Light i Rayman Legends w Uplay.Teraz przyszła kolej na prawdopodobnie najpopularniejszą serię stworzoną przez francuską firmę - Assassin's Creed. Od jutra, przez ograniczony czas Ubisoft będzie rozdawać Assassin's Creed 2 za darmo na PC. Zaloguj się do swojego konta Uplay lub po prostu utwórz nowe, jeśli jeszcze go nie masz i będziesz mógł odebrać Assassin's Creed 2 za darmo. Gdy to zrobisz, będzie Twój na stałe.

 

 

Assassin's Creed 2 śledzi historię Desmonda Milesa, który przeżywa genetyczne wspomnienia swojego przodka, Ezio Auditore da Firenze. Pozwoli Ci doświadczyć z pierwszej ręki konfliktu między templariuszami a zabójcą podczas renesansu we Włoszech w XV wieku. Enzio uhonoruje swój rodowód i zostanie zabójcą, próbując pokrzyżować plany Rodrigo Borgii, przywódcy templariuszy. Konfrontując się z potęgą najbardziej wpływowych rodzin Włochów, co wcale nie będzie dla Ezio łatwe, a jeszcze trudniej będzie, gdy Rodrigo zapewni sobie pozycję nowego papieża.

Dzięki ekscytującej akcji i mechanice walki bardziej złożonej niż w jej poprzedniku, która wydaje się wciąż bardzo satysfakcjonująca, Assassin's Creed 2 sprawił, że seria stała się jeszcze bardziej popularna, wprowadzając jednego z najbardziej rozpoznawalnych głównych bohaterów serii. Ezio stał się legendarnym zabójcą, a także bohaterem kilku pakietów DLC, które będą dostępne po wydaniu Assassin's Creed 2, w tym The Battle of Forli, Bonfire of the Vanities i Templar Lair.

 

 

Jeśli jesteś nowy w Assassin's Creed, jest to świetna okazja, aby zagłębić się w świat Bractwa. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz znaleźć najlepsze ceny dla wszystkich gier Assassin's Creed za pomocą naszego komparatora.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare