Instant Gaming EU
 
 

Arizona Sunshine 2 przenosi rozgrywkę VR na wyższy poziom

Arizona Sunshine 2 przenosi rozgrywkę VR na wyższy poziom

Zabijanie zombie jest zawsze lepsze, jeśli jest to coś, czego można doświadczyć z pierwszej ręki, a nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego z bezpiecznego domu niż w VR. Arizona Sunshine 2 oferuje nową szansę zmierzenia się z hordami szalejących zombie w nowej przygodzie VR, która jest bardziej realistyczna niż kiedykolwiek. Następca Arizona Sunshine wprowadza wiele nowych funkcji, które sprawiają, że gra jest bardziej wciągająca i realistyczna. Vertigo Games zaprasza cię do ponownego odwiedzenia postapokaliptycznej Arizony opanowanej przez zombie w tej przygodzie FPS.

W Arizona Sunshine 2 towarzyszyć ci będzie nowy przyjaciel. Buddy to czworonożny psi towarzysz, który okaże się bardzo cenny podczas walki z zombie i próby przetrwania. To tylko jedna z nowości w grze, która opiera się na najlepszych cechach swojej poprzedniczki, aby zapewnić jeszcze bardziej ekscytujące wrażenia. Krew, gore i surowa przemoc to najważniejsze elementy systemu walki, w którym masz do dyspozycji mnóstwo broni do zabijania zombie.

Brutalna rozgrywka

Nowy film z rozgrywki opublikowany przez Vertigo Games zapewnia fanom serii wgląd w Arizona Sunshine 2.

 

 

Najlepsze w Arizona Sunshine 2 jest to, że tryb kooperacji, który był ulubieńcem graczy w pierwszej grze, powróci w tej odsłonie. Dwa razy więcej ludzi, dwa razy więcej zabawy i dwa razy więcej mrocznych żartów i uwag w grze, która polega na utrzymaniu się przy życiu i skopaniu tyłków zombie.

Premiera Arizona Sunshine 2 zaplanowana jest na 7 grudnia na PlayStation VR 2, Meta Quest i Steam VR. Skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz Steam Arizona Sunshine 2 i przygotuj się na zanurzenie w krwi zombie tej zimy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare