Age of Darkness: Final Stand uruchamia tryb kampanii

Age of Darkness: Final Stand uruchamia tryb kampanii

Age of Darkness: Final Stand, która jest w fazie wczesnego dostępu od czasu jej premiery w październiku 2021 roku, otrzymuje największą jak dotąd aktualizację. Deweloperzy Playside Studios i Team 17 ogłosili Flames of Retribution, zawierającą siedem z dziesięciu planowanych rozdziałów, nowego bohatera i nie tylko. Zobacz zwiastun prologu kampanii Age of Darkness: Final Stand już teraz:

 

 

Podobnie jak They Are Billions, Age of Darkness: Final Stand to survivalowy RTS, w którym musisz stawić czoła legionom wrogów zwanych Koszmarami. W grze zawsze masz przewagę liczebną dzięki opatentowanej technologii SwarmTech, która może rzucić na ciebie 70 000 wrogów jednocześnie. Twoim zadaniem jest obrona ostatniego bastionu ludzkości przed Koszmarami z Zasłony, mrocznej mgły, która otacza twoje ziemie, ukrywa wrogów i wysysa życie z każdego, kto się z nią zetknie. Musisz przetrwać pięć Nocy Śmierci, podczas których gra staje się coraz trudniejsza, a wrogowie liczniejsi. Na szczęście do pomocy masz różne potężne postacie.

We Flames of Retribution pojawia się Merek Longhold, zwany także "Wzmacniającym Moc", który włada ogromną halabardą i działa jako awanturnik. On i inni członkowie Zakonu pojawią się w trybie przetrwania gry, aby pomóc powstrzymać falę Koszmarów. Jednak Zasłona posiada również własne elitarne jednostki: Plujki, Miażdżyciele, Upiory i inne, które każdej nocy będą atakować twoją twierdzę, aby sprawdzić twoje umiejętności. Aby wygrać, musisz wykorzystać nie tylko umiejętności swoich bohaterów, ale także mądrze budować budynki, rekrutować jednostki do swojej armii i zarządzać zasobami.

Flames of Retribution ukaże się 19 kwietnia na PC za pośrednictwem Steam. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności w tym mrocznym RTS-ie fantasy, pobierz klucz Age of Darkness: Final Stand na PC w najniższej cenie z naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare