A Plague Tale: Requiem ma tryb wydajności dla konsol nowej generacji

A Plague Tale: Requiem ma tryb wydajności dla konsol nowej generacji

Deweloperowi Asobo Studio udało się przebić sukces gry A Plague Tale: Innocence dzięki jej kontynuacji. Drugi rozdział historii Amicii i Hugo przenosi gracza poza granice Paryża i na francuską wieś, by zbadać krainę spustoszoną przez Czarną Śmierć. Rodzeństwo dorosło, a ich osobowości i umiejętności ewoluowały w wyniku wydarzeń z poprzedniej przygody, a nowa gra oferuje inne podejście do wielu aspektów rozgrywki, w tym walki. Mimo to, A Plague Tale: Requiem to emocjonująca i ekscytująca przygoda, która stawia ich przeciwko światu i urzekła wielu graczy swoją historią, mechaniką i wyjątkowym otoczeniem.

Grafika lepsza niż kiedykolwiek

Od strony technicznej, A Plague Tale: Requiem wykonuje bardzo dobrą robotę, przedstawiając nieszczęścia życia w tak krytycznym okresie w historii kontynentu z niesamowitą grafiką, zwłaszcza na PC. Studio Asobo chciało jednak zaoferować jeszcze lepsze wrażenia. Gra została wydana z ograniczeniem FPS do 30 na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, ale gracze konsolowi mogą teraz cieszyć się trybem wydajności, który podnosi limit do 60 FPS. Wydaniu tego trybu towarzyszy łatka, która wprowadza również wiele ulepszeń graficznych na PC. Dlatego też A Plague Tale: Requiem wygląda lepiej niż kiedykolwiek na wszystkich platformach.

 

 

Zmiany te poprzedzają nadchodzącą premieręA Plague Tale: Requiem na Nintendo Switch, która odbędzie się w przyszłym tygodniu. Deweloper Microsoft Flight Simulator pokazał swoje zaangażowanie w A Plague Tale: Requiem i możemy polecić tę grę tylko tym, którzy szukają wyjątkowej przygody z wciągającą historią na hybrydową konsolę Nintendo. Grafika może nie dorównuje wersjom na inne konsole czy PC, ale wiemy, że deweloper w pełni wykorzysta możliwości Switcha.

Pamiętaj, że możesz zdobyć cdkey A Plague Tale: Requiem za pomocą naszej porównywarki i zaoszczędzić trochę gotówki. Polecamy również wypróbowanie A Plague Tale: A Plague Tale: Innocence, jeśli nie chcesz przegapić żadnego szczegółu fabuły.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare