Kup Tropico 4

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Świat się zmienia, a Tropico idzie z duchem czasu, siły geograficzne rosną i spadają, a rynek światowy jest zdominowany przez nowych graczy z nowymi wymaganiami i ofertami, a Ty, jako El Presidente, stoisz przed zupełnie nowym zestawem wyzwań. Jeśli masz zatriumfować nad swoimi przeciwnikami, będziesz musiał zdobyć jak najwięcej wsparcia od swoich ludzi. Twoje decyzje będą kształtować przyszłość Twojego narodu, a co ważniejsze, wielkość twojego off-shore'owego konta bankowego.

  Tropico 4 rozszerza rozgrywkę poprzedniej gry o nowe polityczne dodatki, w tym o więcej supermocy do negocjacji, wraz z możliwością wyboru ministrów do władzy, aby pomóc w przyjęciu bardziej kontrowersyjnej polityki. Ale pamiętaj, aby trzymać swoich przyjaciół blisko i swoich wrogów bliżej, ponieważ każdy ma swój plan działania! Twoje polityczne zmagania zostaną gruntownie przetestowane, ponieważ nowe klęski żywiołowe spowodują, że ludność będzie domagać się od Ciebie i Twojego rządu, aby pomóc im wyjść z najgorszego, co może zdziałać Matka Natura. Tropico 4 wnosi również nowy poziom interakcji społecznej dzięki integracji z Facebookiem i Twitterem. Umieszczaj komentarze na Twitterze bezpośrednio z gry i miej aktualizacje wychodzące po zakończeniu misji lub odblokowaniu nowych osiągnięć. Możesz nawet robić zrzuty ekranu ze swojej rozwijającej się wyspy i umieszczać swoje wymarzone dzieło na stronie Tropico 4 na Facebooku oraz porównywać swój interaktywny Ranking Dyktatora na internetowych tablicach rankingowych. Nowa kampania składająca się z 20 misji na 10 nowych mapach. 20 nowych budynków, w tym giełda, centrum handlowe, Aqua Park i mauzoleum do El Presidente. Sześć nowych interaktywnych katastrof, w tym wulkany, susze i tornada. Rada Ministrów wybrała obywateli na stanowiska reprezentacyjne w rządzie, aby pomóc przeforsować wasze bardziej kontrowersyjne decyzje. Agenda narodowa, otrzymuje cele od frakcji tropikalnych, obcych potęg geopolitycznych lub możliwości związane z bieżącymi wydarzeniami na wyspach, takimi jak trwające katastrofy.

  Integracja z Facebookiem i Twitterem. Galeria zrzutów ekranu, wykonuj zrzuty ekranu swojego tropikalnego raju i udostępniaj je na swojej stronie na Facebooku. System handlowy importuje i eksportuje towary do/z innych krajów, aby pobudzić Twoją gospodarkę lub produkcję.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Tropico 4

  Komentarze na Tropico 4

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  gvaudan
  gvaudan
  26 lut 2017, 20:40na dlcompare.fr
  Je découvre tardivement ce Tropico que je ne regardait qu'a peine par a priori sur l'ambiance sud américaine. Mais j'avais tort. c'est un jeu de stratégie gestion d'excellente qualité, très bons graphismes, une bande son FR super bien jouées avec les accents de différentes factions mondiales avec lesquelles on traite... Une gestion très large sans tomber dans les travers de la micro gestion mais tout de même très vaste, il y a beaucoup de choses a faire et de paramètres a contrôler.
  Odkryłem późno to Tropico, na które ledwie spojrzałem przez a priori na południowoamerykańskie klimaty. Ale myliłem się. Jest to gra strategiczna zarządzania doskonałej jakości, bardzo dobra grafika, ścieżka dźwiękowa FR super dobrze zagrane z akcentami różnych frakcji świata, z którymi mamy do czynienia ... Bardzo szerokie zarządzanie bez popadania w niedoskonałości mikrozarządzania, ale jednak bardzo rozległe, jest wiele rzeczy do zrobienia i parametrów do kontrolowania.
  Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Tropico 4
  • Kategorie : Strategiczne
  • Edytor : Kalypso
  • Deweloper : haemimont games
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 30 września 2011
  • Wymagania systemowe
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 16ESRB T
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare