Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kup Rift

  Utwórz powiadomienie cenowe dla Rift

  Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

   Wybierz swoją stronę. Walcz z inwazjami. Wejdź w RIFT. Przygoda w świecie Telary jako szlachetny Strażnik lub technomagiczny Defiant i wkrocz do dynamicznej fantazji, w której 8 pierwotnych sił walczy o kontrolę w ciągle zmieniającym się krajobrazie. Zbuduj swoją własną klasę korzystając z systemu Ascended Soul i rozpocznij epickie konflikty, które wprowadzą Cię w fabułę, przenosząc Twoje doświadczenia z RPG na nowe wyżyny osiągnięć i ekscytacji!    * Ogromne Dynamiczne Bitwy: Inwazje rozwijają się w całej strefie, tworząc epickie konflikty, które wprowadzają Cię do historii! Uratuj teraz świat wraz z setkami innych graczy lub walcz później, aby odzyskać ziemie od najeżdżających hord.   * 8 Pierwotnych Sił: Stworzenia z powietrza, ziemi, ognia, wody, życia i śmierci walczą o kontrolę nad światem Telary! Dwie walczące frakcje - Strażnicy i Obrońcy - walczą przeciwko sobie nawzajem i walczą z pozaplanetarnymi stworzeniami, próbując ocalić świat.   * Zbuduj swoją klasę: Żadna inna gra nie pozwoli Ci zbudować swojej klasy tak jak RIFT. Specjalizuj się w jednej klasie lub wybierz i wybierz umiejętności spośród wielu, aby stworzyć postać idealnie dopasowaną do Twojego stylu gry - i baw się dobrze podczas eksperymentowania!    * Wybierz swoją rolę: Każda postać może mieć do czterech różnych ról, więc możesz wybrać różne klasy do każdej sytuacji! Możesz mieć jedną do PvP, a drugą do rajdów, a może chcesz zbudować postać o wysokim poziomie obrażeń lub obronności. Wybór należy do Ciebie, aby mieszać i dopasowywać według własnego uznania!    * Walka PvP: Walcz z innymi w ekscytującej walce PvP! Zdobądź rangi PvP, tytuły, łupy i wyjątkowe Dusze, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoją postać. Udaj się do cross-servera Warfronts i walcz z innymi w świecie PvP.    * W pełni funkcjonalny: Gildie, lochy, najazdy, aukcje, rzemiosło, tętniąca życiem gospodarka, walki PvP i wiele więcej! 

    * Głębsza rozgrywka: Nowe funkcje, takie jak questy gildii i kolekcje artefaktów, wzbogacą Twoje doświadczenia w grze, dając Ci zarobione osiągnięcia, które mają znaczenie. 

    * Wysoce przystępna grafika HD: Graj w grę, która ma oszałamiającą grafikę na praktycznie każdym komputerze, nawet jeśli Twój komputer nie jest nowoczesny.

   Czytaj więcej


   Przepraszamy, nie mamy jeszcze żadnych cen dla Rift.
   Wróć proszę później lub spróbuj wybrać inny kraj lub walutę.

   Możesz także sprawdzić poniżej powiązane produkty z Rift, lub wrócić do kategorii gry Rift : Mmorpg.

   Komentarze na Rift

   Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

   Odpowiedzanswering the message of

   500 Pozostało znaków

   Arra
   Arra
   13 cze 2014, 15:46nadlcompare.com
   <blockquote><a href="#comment29">Kelly wrote:</a> this game is just like w o w needs to stfu . im tired of hearing the wow fanboys think every game that comes out is just a rip off of wow. it s not. wow is a rip off of older games before it there is absolutely nothing new in w o w that us older gamer have not seen in games before. bosses ? dungeons? cool looking gear? yep seen all that shit before. nothing new. asherons call had dungeons/bosses cool looking gear. so did everquest .. kt hxbye .wow is not the k ing of games</blockquote> Shut up you useless shitty brainless retarded. WoW is the King of games, accept it, you shitty bitchy retarded useless and clueless idiotic retarded.
   <blockquote><a href="#comment29">Kelly wrote:</a> ta gra jest taka sama jak w wow. mam dość słuchania fanboyów wow, którzy uważają, że każda gra, która wychodzi jest po prostu zrzynką z wow. tak nie jest. wow jest zrzynką ze starszych gier przed nim nie ma absolutnie nic nowego w wow, czego my starsi gracze nie widzieliśmy wcześniej w grach. bossowie? lochy? fajnie wyglądający ekwipunek? tak, widziałem to wszystko wcześniej. nic nowego. asherons call miał lochy/bossów fajnie wyglądający ekwipunek. tak samo everquest... kt hxbye. wow to nie jest k ing gier.</blockquote> Zamknij się ty bezużyteczny, bezmózgi niedorozwoju. WoW jest królem gier, zaakceptuj to, ty zasrany sukinsynu bezużyteczny i bezrozumny idiotyczny niedorozwoju.
   Whiterabbit-uk
   Whiterabbit-uk
   4 lip 2013, 19:37nadlcompare.com
   I want a Steam key for Rift. does anyone know whether the keys available here for Rift will activate on Steam? Thank you in advance
   Chcę mieć klucz Steam do Rifta. czy ktoś wie, czy dostępne tutaj klucze do Rifta aktywują się na Steamie? Z góry dziękuję
   Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
   • Informacje techniczne

   • Oficjalna strona : Rift
   • Kategorie : Mmorpg
   • Edytor : Trion Worlds
   • Deweloper : Trion Worlds
   • Tryby : Multiplayer
   • Data wydania : 4 mar 2011
   • Wymagania systemowe
    • Minimalne
    • OS : XP / Vista / 7
    • CPU : Dual Core 2.0 Ghz
    • RAM : 2Gb
    • GPU : GeForce 5900, ATI Radeon X300
    • HDD : 15Gb
   • Kategoria wiekowa
   • PEGI 12
   DLCompare Extension
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare