Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Just Dance 2024 Edition

 • PC
 • PS5
 • PS4
 • Switch
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Just Dance 2024 Edition to nowa odsłona kultowej serii tanecznej, w której podążasz za rytmem swojej ulubionej muzyki, tańcząc z rodziną i przyjaciółmi. Gra zawiera 40 nowych hitów, które pokochasz z różnych gatunków, w tym latynoskich, rockowych, hip-hopowych, k-popowych i nie tylko. Możesz nawet grać online ze znajomymi i łączyć się z nimi, jeśli posiadają Just Dance 2023 Edition.



  Just Dance 2024 Edition Just Dance 2023 Edition pozwala zanurzyć się w nowych światach z mnóstwem nowych awatarów i opcji dostosowywania do wyboru. Gra zawiera również wydarzenia sezonowe, które dodają nowe utwory i ścieżkę progresji, która pozwala odblokować specjalne nagrody.



  Jeśli chcesz tańczyć w rytm piosenek takich jak "Flowers" Miley Cyrus, "Tití Me Preguntó" Bad Bunny, "How You Like That" BLACKPINK i "I Wanna Dance With Somebody" Whitney Houston, Just Dance 2024 jest twoją grą.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Just Dance 2024?

  Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Komentarze na Just Dance 2024 Edition

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare