Kinguin advent rest
 
 

Kup Tactics Ogre: Reborn

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Jedna z najbardziej wpływowych taktycznych gier JRPG w historii powraca pod adresem Tactics Ogre: Reborn. Remaster gry Tactics Ogre: Let Us Cling Together z PlayStation 2010 , Reborn zawiera nową grafikę, ścieżkę dźwiękową i projekt gry, zachowując przy tym ducha, który uczynił Tactics Ogre tak legendarną grą RPG od samego początku.  Wojna domowa wybuchła na Wyspach Valeryjskich po śmierci króla dynastii, Dorgalua Oberytha. Trzy frakcje walczą o władzę: szlachta Bakramu, Królestwo Galgastanu, które stanowi większość populacji, oraz lud Rosta, mniejszość dowodzona przez księcia Ronwaya. Na ziemi zapanował chwilowy pokój, ale wojna wybucha ponownie, gdy ty, Denim Powell, i twoja siostra Kachua, zostajecie uwikłani w spisek, który testuje wasze moralne granice.  Tactics Ogre: Reborn przedstawi ci potężną fabułę, w której twoje działania mają konsekwencje - każdy wybór prowadzi cię przez rozgałęziające się linie fabularne i jedno z wielu zakończeń, co pozwala na bogate doświadczenie przy każdej rozgrywce. Twoje decyzje jako Denima zmienią losy twoich sojuszników, nawet jeśli to one zadecydują o twoim przeznaczeniu.  Weź udział w taktycznych bitwach na mapie 3D. Możesz przydzielać nowe klasy w systemie per unit, co pozwala na nieskończoną kombinację klas, umiejętności, broni, ekwipunku i zdolności magicznych. Będziesz także walczył ze śmiertelnie niebezpiecznymi wrogami, których SI będzie dostosowywać się do twoich strategii, sprawiając, że każda walka będzie sprawdzianem twojej taktycznej sprawności.  Tactics Ogre: Reborn Gra będzie zawierała aktualizacje postaci i tła w wysokiej rozdzielczości, zachowując jednocześnie szczegółowy pixel art, który nadaje grze niepowtarzalny wygląd i klimat. Ciesz się w pełni ugłosowionymi scenkami i nagraną na nowo ścieżką dźwiękową. Nie szczędzono kosztów, aby to odrodzenie było ucztą dla zmysłów podczas walki o przeznaczenie Valerii.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Tactics Ogre Reborn

  Komentarze na Tactics Ogre: Reborn

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Dreamster
  Dreamster
  9 gru 2022, 15:14na dlcompare.fr
  Je n'ai jamais eu l'occasion de jouer à Tactics Ogre, mais j'ai toujours été Intrigué par sa réputation de meilleur JRPG de stratégie au monde. N'ayant pas de PSP, j'ai essayé de jouer à la version SNES, mais j'ai été submergé par sa complexité et j'ai vite abandonné. Mais maintenant que j'ai enfin pu jouer à Reborn, je confirme que sa réputation de meilleur JRPG tactique n'est pas volée, et ce remake est plus accessible que sa version originale, plus beau, et les dialogues mieux travaillés.
  Nigdy nie miałem okazji zagrać w Tactics Ogre, ale zawsze intrygowała mnie jego reputacja jako najlepszej strategii JRPG na świecie. Nie mając PSP, próbowałem grać w wersję na SNES, ale przytłoczyła mnie jej złożoność i szybko się poddałem. Ale teraz, kiedy w końcu udało mi się zagrać w Reborn, mogę potwierdzić, że jego reputacja najlepszego taktycznego JRPG nie została skradziona, a ten remake jest bardziej przystępny niż jego pierwotna wersja, lepiej wygląda, a dialogi lepiej dopracowane.
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare