Kup Potion Craft: Alchemist Simulator

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Zostań ekspertem alchemika i warzyć mikstury dla swoich klientów w Potion Craft: Alchemist Simulator. W tej grze wcielasz się w rolę kierownika sklepu alchemicznego. Klienci przychodzą do Ciebie w poszukiwaniu lekarstw, filtrów kojących i wszelkiego rodzaju cudownych mikstur, które rozwiążą ich problemy, a Ty z przyjemnością je sprzedasz, oczywiście pod warunkiem, że potrafisz zrobić to, czego potrzebują.  Poprzez fizyczną interakcję z narzędziami i zbieranie potrzebnych ziół i odczynników, będziesz w stanie stworzyć szeroką gamę mikstur, ale możesz również eksperymentować, tworząc nowe receptury. Możesz odkryć unikalne i potężne napoje i mikstury, ale musisz uważać na wyniki, ponieważ mogą one mieć również niezdrowe skutki. Jeśli jesteś gotów podjąć ryzyko, możesz nawet znaleźć rynek zbytu na trujące mikstury, które stworzysz.  W Potion Craft: Alchemist Simulator możesz uprawiać rośliny w małym ogródku na tyłach swojego sklepu i zbierać składniki potrzebne do pracy. Pojawią się również wędrowni kupcy, którzy zaoferują Ci ograniczoną ilość materiałów. W miarę jak twój biznes będzie się rozwijał, zdobędziesz reputację i poznasz wpływowych ludzi.  GraPotion Craft: Alchemist Simulator zawiera grafikę inspirowaną średniowiecznymi manuskryptami i księgami medycznymi, a jej wyjątkowa estetyka sprawi, że poczujesz się jak w średniowieczu.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Potion Craft: Alchemist Simulator

   Komentarze na Potion Craft: Alchemist Simulator

   Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

   Odpowiedzanswering the message of

   500 Pozostało znaków

   fortuna730
   fortuna730
   30 lis 2021, 19:46na dlcompare.it
   The goal is to create a philosopher's stone, you will have to get acquainted with all the processes of nigredo, rubedo, albedo. And trade. ... The game is very entertaining and interesting. The player is interested in exploring, looking for recipes, rare minerals and creating! But everyday life dictates slightly different conditions. So the main difficulty is to try to combine it all.
   Celem jest stworzenie kamienia filozoficznego, trzeba będzie zapoznać się z wszystkimi procesami nigredo, rubedo, albedo. I handel. ... Gra jest bardzo zabawna i interesująca. Gracz jest zainteresowany eksploracją, poszukiwaniem receptur, rzadkich minerałów i tworzeniem! Jednak codzienne życie dyktuje nieco inne warunki. Główną trudnością jest więc próba połączenia tego wszystkiego.
   Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in The Last of Us Part 1 Remake? - 66
   • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Twoja gra.

   Dowiedz się więcej
   DLCompare Extension
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare