Kup Pokémon Shield

 • Switch
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

Nowa odsłona serii Pokémon pozwala odkrywać nowe terytorium pełne nowych Pokémonów do złapania i trenowania. Pokémon Shield dzieli się mechaniką rozgrywki ze swoimi poprzednikami, ale zawiera także nowe funkcje, które Cię zaskoczą i poprawią wrażenia, gdy ciężko pracujesz, aby zostać najlepszym trenerem Pokémon.Tym razem podróżujemy do regionu Galar, który prezentuje bardzo różnorodne krajobrazy, z obszarami wiejskimi, nowoczesnymi miastami, bujnymi lasami i stromymi ośnieżonymi górami. Ludzie i Pokémony mieszkają razem w tym regionie i wspólnie pracują nad rozwojem swojej branży.W Galar można zobaczyć duże miasta z wybitną klasyczną architekturą z cegły, między innymi stylami, a także ogromne nowoczesne miasto w północnej części regionu, w ośnieżonych górach. Południowa część Galaru jest bardziej wiejska, ponieważ istnieją obfite równiny z pięknymi kwiatami, kopce z białymi geoglifami, duże i piękne zielone doliny oraz rozległe pola pszenicy.Wiele lokalizacji Galar ma stadiony, na których odbywają się walki Pokémon, ponieważ jest to najpopularniejsza forma rozrywki w regionie.Trenerzy Pokémon, którzy rozpoczynają swoją podróż w Galar, otrzymują jeden z trzech początkowych Pokemonów w regionie:    Grookey (Trawiasty Starter): Psotny Pokémon Szympans, pełen nieskończonej ciekawości.

    Scorbunny (Ognisty Starter): Pokémon Królik, który zawsze biegnie, tryska energią.

    Sobble (Wodny Starter): Nieco bojaźliwy Wodny Pokémon Jaszczurka, który wystrzeliwuje ataki, gdy ukrywa się w wodzie.Nowa mechanika bitewna, Dynamax, to umiejętność, która przez trzy tury zmienia twojego pokemona w giganta. Pokemony, które są Dynamaxowane, uzyskają również dostęp do nowych, specjalnych „maksymalnych ruchów”, które z kolei są określone przez szerszy zestaw ruchów pokemona. Dostępny do użycia raz na bitwę, Dynamax zwiększa moc Twojego pokemona i jest uruchamiany przez osobny przycisk, podobny do ruchów-Z. Możesz także sparować się z trzema innymi trenerami (lokalnie lub online), aby stoczyć dzikie bitwy Dynamax z jednym gigantycznym Pokemonem, którego możesz potem złapać. Spotkania te nazywane są Max Rajdami.Pokemon Sword and Shield przynoszą także nowe postacie, w tym nowych trenerów i NPC. Poznaj nowe postacie, w tym mistrza Pokemona Leona, Rival Hop, profesor Magnolię, jej asystentkę Sonię i swojego pierwszego lidera w siłowni, Milo.

Pokemony pochodzące z regionu gry będą mogły zostać przeniesione do gry z 3DS Pokémon Bank, Go i Let's Go Pikachu/Eevee za pośrednictwem usługi Pokémon Home.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Pokémon Shield

  Komentarze na Pokémon Shield

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  MascaraVenenosa$$$
  MascaraVenenosa$$$
  22 lis 2021, 23:27na dlcompare.es
  Estamos de acuerdo que este título en cuestión no es el mejor, pero toda la saga pokemon es increíble. Todo el mundo que han creado y todo lo que han conseguido me abruma. Sin duda mi saga favorita de toda la vida.
  Zgadzamy się, że ten tytuł nie jest najlepszy, ale cała saga pokemon jest niesamowita. Cały świat, który stworzyli i wszystko, co osiągnęli, przytłacza mnie. Bez wątpienia moja ulubiona saga wszech czasów.
  Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Pokémon Shield
  • Kategorie : Przygodowe , RPG
  • Edytor : Nintendo
  • Deweloper : Game Freak
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 15 lis 2019
  • Wymagania systemowe
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 3ESRB E
  • Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop
  Dowiedz się więcej
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare