You are here
We also support
 
 
 
 

Kup The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Utwórz powiadomienie cenowe dla The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

The Stanley Parable: Ultra Deluxe jest kontynuacją współpracy między Daveyem Wredenem i Williamem Pughem, którzy byli twórcami oryginalnej Stanley Parable. Studio Williama Crows Crows Crows będzie projektować, rozwijać i publikować tę grę, która pojawi się na PC i konsolach w 2019 roku.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe jest rozszerzeniem oryginalnej gry z większą zawartością, większą ilością zakończeń, bardziej kapryśnymi przygodami dwóch najlepszych przyjaciół Stanleya i Narratora. Zawiera całą oryginalną Stanley Parable, ale z dużą ilością nowych treści dodanych do oryginalnej treści gry.Będziesz grał jako Stanley i nie będziesz grał jako Stanley. Będziesz śledzić historię, nie będziesz śledzić historii. Będziesz miał wybór, nie będziesz miał wyboru. Gra się skończy, gra nigdy się nie skończy. Sprzeczność następuje po sprzeczności, zasady działania gier są łamane, a następnie łamane ponownie. Ale kiedy odkrywasz, powoli, zaczyna pojawiać się znaczenie, paradoksy mogą zacząć mieć sens, być może mimo wszystko jesteś potężny.

   

Czytaj więcej


Przepraszamy, nie mamy jeszcze żadnych cen dla The Stanley Parable: Ultra Deluxe.
Wróć proszę później lub spróbuj wybrać inny kraj lub walutę.

Możesz także sprawdzić poniżej powiązane produkty z The Stanley Parable: Ultra Deluxe, lub wrócić do kategorii gry The Stanley Parable: Ultra Deluxe : Casualowe.

Komentarze na The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Ocena użytkowników

Średnia : 5.0/5 (4 głosy)
Web Extension PL
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare