Nadchodzi zremasterowana wersja Sam & Max Save the World

Nadchodzi zremasterowana wersja Sam & Max Save the World

Wydaje się, że remastery są całkiem modne w świecie gier wideo w ostatnim czasie i chociaż te zwykle nie wnoszą nic nowego do naszych bibliotek, pozwalają nam zagrać w niektóre z naszych ulubionych gier jeszcze raz, bez konieczności martwienia się o problemy z kompatybilnością lub przestarzałej wizualizacji. Tak jest w przypadku gry Sam & Max Save the World - Remastered, która przywróci klasyczną przygodę graficzną 3D typu point-and-click od Telltale Games, która stała się hitem w 2009 roku. Zawiera sześć epizodów, w których występują postacie z serii komiksów Steve'a Purcella Sam & Max, pary prywatnych detektywów zaangażowanych w serię spraw związanych ze spiskiem hipnotycznym. Każdy z epizodów ma swoją niezależną historię, ale wszystkie są związane fabułą. Będziesz mógł przejść przez wszystkie z nich i odkryć wynik tej historii dzięki Sam & Max Save the World - Remastered, nowej wersji oryginalnego Sam & Max Save the World, która ukaże się za kilka tygodni.

 

 

Jak zapewne wiesz, Telltale Games już nie istnieje, a w tym przypadku Skunkape Games przejął licencję na dostarczenie tej ulepszonej wersji oryginalnej gry, która według twórców miała być pierwotnie prostym patchem do gry i zakończyła się pełnym remasterem Sam & Max Save The World.

"Początkowo planowaliśmy jedynie naprawić Sam & Max Season One na PC, aby lepiej działał na dzisiejszych komputerach. Ale kiedy się tym zajęliśmy, zdaliśmy sobie sprawę, że jest dużo więcej rzeczy, które możemy teraz robić dzięki lepszej technologii i innych, których wtedy nie robiliśmy, ponieważ nie wiedzieliśmy jak "

"Projekt urósł do tego stopnia, że był czymś więcej niż tylko łatką, i narodził się Sam & Max Save the World Remastered."

Sam & Max Save the World - Remastered obsługuje szerokie ekrany i wyższe rozdzielczości niż oryginał, posiada dynamiczne oświetlenie i ulepszoną synchronizację ust, a także przerobione modele postaci i nowy interfejs użytkownika. Będzie dostępny 2 grudnia 2020 r. na PC i Nintendo Switch.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Kategorie : Point and Click
  • Edytor : Telltale Games
  • Deweloper : Telltale Games
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 17 października 2010
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare