Instant Gaming EU
 
 

Zdobądź darmową kopię Injustice: Gods Among Us i zachowaj ją na stałe

Zdobądź darmową kopię Injustice: Gods Among Us i zachowaj ją na stałe

Warner Bros Games dołącza do długiej listy firm, które oferowały darmowe gry w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Tym razem przyszła kolej na Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition. NetherRealm Studios włożyło całe swoje doświadczenie w tworzeniu gier walki, które udowodnili w serii Mortal Kombat, służąc fanom DC Comics, aby ożywić ekscytującą grę akcji, w której kultowi bohaterowie i złoczyńcy biorą udział w ekscytujących walkach na śmierć i życie. Wybierz swoją ulubioną postać i przystąp do walki z przeciwnikami w różnych trybach dla wielu graczy lub śledź historię w trybie dla jednego gracza.

 

 

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition zawiera dużą listę bohaterów i złoczyńców, która obejmuje 24 postacie z podstawowej wersji oraz 6 dodatkowych postaci z DLC wydanych po grze, w tym Batgirl, Lobo, Scorpiona, General Zoda, Martian Manhuntera i Zatannę. Każdy z nich ma inny styl walki i ruchy, które musisz opanować, jeśli chcesz pokonać przeciwników. Oczywiście, Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition przeniesie Cię do najbardziej kultowych miejsc w komiksach i będziesz mógł walczyć w miejscach takich jak Batcave lub Superman's Fortress of Solitude. Ta wersja zawiera również 60 dodatkowych misji S.T.A.R. Labs z pakietu DLC Red Son, w których zmierzysz się ze specjalnymi walkami i minigierkami.

 

 

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną kopię Injustice: Gods Among Us na PC, Xbox One lub PlayStation 4, wystarczy odwiedzić odpowiedni sklep internetowy na konsole lub Steam przed 25 czerwca i pobrać grę. Będzie Twoja na stałe. Jeśli podoba Ci się styl gry Injustice: Gods Among Us, powinieneś zapoznać się z kontynuacją gry Injustice 2, którą możesz znaleźć bardzo tanio za pośrednictwem naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare