Instant Gaming EU
 
 

Wypróbuj Ys IX: Monstrum Nox za darmo

Wypróbuj Ys IX: Monstrum Nox za darmo

Seria Ys już od kilku lat przenosi graczy do niesamowitego świata epickiej fantazji i planuje kontynuować to samo nieco dłużej z ogólnoświatową wersją Ys IX: Monstrum Nox. Nowa odsłona serii została wydana w Japonii na PlayStation 4 w 2019 roku, ale w pozostałych częściach świata będzie dostępna dopiero w przyszłym miesiącu. Na szczęście będzie ona dostępna na Nintendo Switch i PC jeszcze w tym roku. Nowa wersja gry została opracowana przez NIS America i już teraz można ją wypróbować za darmo, ponieważ istnieje wersja demo Ys IX: Monstrum Nox, którą można pobrać z PlayStation Store.

Nawet jeśli nie daje ona pełnego dostępu do gry, a Twoja eksploracja będzie ograniczona do kilku lokacji, demo Ys IX: Monstrum Nox powinno wystarczyć, aby odkryć, co ma do zaoferowania i przyzwyczaić się do mechaniki gry. Będziesz mógł eksplorować tunele Cloaca Maxima w towarzystwie Adola, Doll i Raging Bulla. Dry Moat Ruins dadzą Ci dostęp do Adola, Raging Bulla i Hawka.

 

 

Akcja gry Ys IX: Monstrum Nox rozgrywa się w tajemniczym mieście Balduq, miejscu, w którym znajduje się jedno z największych więzień w Imperium Rzymskim. Adol "Czerwony" Christin jest głównym bohaterem nowej przygody, ale będzie dzielił się tą rolą z pięcioma innymi postaciami, z których wszystkie są Monstrumami. Wszyscy są istotami o nadprzyrodzonych mocach, które pozwolą Ci odkryć ulice Balduq i walczyć w epickiej przygodzie, gdy odkryjesz przyczynę zamieszek w mieście.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare