Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Worms Rumble na nowo odkrywa klasyczną formułę tej serii

Worms Rumble na nowo odkrywa klasyczną formułę tej serii
2 lip 2020, 21:06

Powiedzieliśmy wam o tym na początku marca, Team 17 zaplanował wydanie nowej części serii Worms w tym roku. Ogłoszenie zostało dokonane za pośrednictwem Twittera z krótkim filmem przedstawiającym retrospekcję gier w licencji. Teaserowi temu towarzyszyła informacja, że "Wormsy powrócą w 2020 roku, jak nigdy wcześniej ich nie widziano" i wspomniano o nowych sposobach gry.
Kultowa seria oferuje głównie scenariusze 2D i rozgrywkę turową, mimo że gry takie jak Worms Ultimate Mayhem zrezygnowały z tego schematu i to właśnie zrobi też nowa gra, która właśnie została ujawniona.

Pod nazwą Worms Rumble, nowa część serii będzie oferować całkiem nowe podejście do serii. Najważniejszą nowością jest zniknięcie turowej rozgrywki na rzecz bitew w czasie rzeczywistym. Jest to ogromna zmiana w stosunku do innych gier z tej serii. Worms Rumble będzie mieć dwa główne tryby gry, Deathmatch i Battle Royale, dla maksymalnie 32 graczy i oczywiście będzie zawierać największe mapy, jakie kiedykolwiek widziano w serii. Team 17 sprecyzował, że te dwa tryby będą dostępne w momencie startu, co sugeruje, że inne mogą zostać dodane później. Z drugiej strony, Lab, pozwoli Ci na udział w różnych wyzwaniach i wydarzeniach sezonowych. Kolejną nowością w grze Worms Rumble jest to, że będzie można spersonalizować swoje Robaki za pomocą różnych akcesoriów, które można odblokować zdobywając EXP lub za pomocą waluty w grze.


Kolejna istotna zmiana dotyczy map. Jedną z głównych cech tej serii jest jej zniszczalne środowisko. Zwiastun sugeruje, że nie będzie to miało miejsca w Worms Rumble, ale Team 17 wyjaśnił ten punkt, stwierdzając, że będą to tylko niektóre części map.

Worms Rumble wywołał już wiele reakcji i wydaje się, że opinie mieszają się między graczami, którzy są zachwyceni tym odnowieniem formuły, a tymi, którzy jej nienawidzą. Wkrótce dowiemy się więcej o grze, ponieważ beta na PC odbędzie się od 15 do 20 lipca. Jeśli chcesz wziąć w niej udział, możesz zarejestrować się pod tym adresem.

Worms Rumble zostanie wydany w tym roku na PC, PS4 i PS5. Nie została jeszcze podana konkretna data, ale gra będzie oferowała crossplay pomiędzy różnymi platformami.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare