Wersja FIFY 21 na PC nie będzie miała grafiki nowej generacji

Wersja FIFY 21 na PC nie będzie miała grafiki nowej generacji

Po ogłoszeniu gier FIFA 21 i NFL 21 podczas imprezy EA Play w zeszłym tygodniu Electronic Arts potwierdziło, że nadchodząca odsłona serii FIFA na PC będzie tą samą wersją wydaną na PlayStation 4 i Xbox One. Możesz to przeczytać na oficjalnym FAQ na stronie FIFA 21 i wszyscy zgadzają się, że to nie ma sensu. Logiczne jest, że FIFA 21 będzie dostępna na PS4 i Xbox One, ponieważ PlayStation 5 i Xbox Series X nie będą dostępne do końca roku. Ale dlaczego używać tej wersji na PC, zamiast skupiać się na najlepiej wyglądającej, gdyż grafika na PC jest zwykle znacznie lepsza niż na konsolach. Ma to jeszcze mniej sensu, jeśli weźmiemy pod uwagę, że ogłoszenie z zeszłego tygodnia koncentrowało się szczególnie na funkcjach FIFY 21 na konsoli nowej generacji.

Nie wydaje się, że wersja na PC gry FIFA 21 zostanie ulepszona poprzez aktualizację, gdy gra zostanie wydana na PS5 i Xbox Series X, więc ktokolwiek gra w grę na PC, może nigdy nie doświadczyć niektórych z dostępnych funkcji na konsole nowej generacji. Jest prawdopodobne, że podstawowe funkcje gry będą dostępne w wersji na PC, w tym „humanizacja gracza”, która sprawi, że zachowanie graczy będzie bardziej autentyczne w grze.

 

 

Premiera gryFIFA 21 planowana jest na 9 października 2020 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4, a wersja na konsole nowej generacji będzie gotowa później. Jeśli posiadasz grę na konsoli, po premierze nowych konsol, będziesz mógł bezpłatnie zaktualizować kopię do wersji odpowiedniej konsoli nowej generacji. Będziemy musieli poczekać, czy EA ma jakieś plany na PC, ale w obecnej sytuacji zdecydowanie lepiej będzie grać w FIFĘ 21 na konsolach, ponieważ zapewni Ci lepszą grafikę i funkcje.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare