Warhammer: Chaosbane ogłasza nową klasę postaci

Warhammer: Chaosbane ogłasza nową klasę postaci

Warhammer: Chaosbane jest pierwszą grą wideo opartą na popularnej licencji miniaturowej gry stołowej, która skupia się na dostarczaniu ekscytujących wrażeń ARPG i robi to całkiem dobrze. Choć dla wielu graczy jest ona podobna do niektórych z najbardziej kultowych gier w tym gatunku, jak Diablo III, można to powiedzieć o większości gier wydanych po grze Blizzarda, ale nie oznacza to, że wszystkie te inne gry nie są oryginalne. W rzeczywistości, Warhammer: Chaosbane robi bardzo dobrą robotę dostosowując wszechświat Warhammera do typowej mechaniki gatunku, oferując graczom różnych bohaterów do walki z siłami chaosu. Z pięcioma bohaterami do wyboru, każdy z własną bronią i mocami oraz ponad 70 typami wrogów, gra pozwala Ci walczyć do woli, wyzwalając różne ataki i zaklęcia przeciwko hordom potworów, a także oferuje kooperacyjną rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy.

Chociaż dostępnych jest już kilka DLC, które rozszerzają jej zawartość, Warhammer: Chaosbane otrzymał właśnie pierwsze, które dodaje nową grywalną klasę. Łowca czarownic, Jurgen Haider dołącza do grona bohaterów w tym nowym DLC i pozwoli Ci grać jako jeden z najbardziej ikonicznych wojowników w Warhammer. Ten obywatel Imperium, którego zadaniem jest polowanie i eksterminacja aberracji chaosu i demonów, dzierży pistolety i szpady w walce, by szybko zabić swoje cele. Jego zapał i determinacja pozwalają mu wykorzystywać święty ogień do oczyszczenia zła, ale jest on również mistrzem tropienia, który jest w stanie zastawiać śmiertelne pułapki, aby osłabić heretyków i demony.

 

 

Wydaniu tego nowego DLC towarzyszy łatka, która ulepsza niektóre aspekty rozgrywki w Warhammer: Chaosbane, wprowadza zmiany w balansie i niektóre poprawki błędów. Zawiera również kilka nowych stref i kilka nowych typów wrogów. Są one dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy Warhammer: Chaosbane.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare