Instant Gaming EU
 
 

Warhammer: Chaosbane ogłasza nową klasę postaci

Warhammer: Chaosbane ogłasza nową klasę postaci

Warhammer: Chaosbane jest pierwszą grą wideo opartą na popularnej licencji miniaturowej gry stołowej, która skupia się na dostarczaniu ekscytujących wrażeń ARPG i robi to całkiem dobrze. Choć dla wielu graczy jest ona podobna do niektórych z najbardziej kultowych gier w tym gatunku, jak Diablo III, można to powiedzieć o większości gier wydanych po grze Blizzarda, ale nie oznacza to, że wszystkie te inne gry nie są oryginalne. W rzeczywistości, Warhammer: Chaosbane robi bardzo dobrą robotę dostosowując wszechświat Warhammera do typowej mechaniki gatunku, oferując graczom różnych bohaterów do walki z siłami chaosu. Z pięcioma bohaterami do wyboru, każdy z własną bronią i mocami oraz ponad 70 typami wrogów, gra pozwala Ci walczyć do woli, wyzwalając różne ataki i zaklęcia przeciwko hordom potworów, a także oferuje kooperacyjną rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy.

Chociaż dostępnych jest już kilka DLC, które rozszerzają jej zawartość, Warhammer: Chaosbane otrzymał właśnie pierwsze, które dodaje nową grywalną klasę. Łowca czarownic, Jurgen Haider dołącza do grona bohaterów w tym nowym DLC i pozwoli Ci grać jako jeden z najbardziej ikonicznych wojowników w Warhammer. Ten obywatel Imperium, którego zadaniem jest polowanie i eksterminacja aberracji chaosu i demonów, dzierży pistolety i szpady w walce, by szybko zabić swoje cele. Jego zapał i determinacja pozwalają mu wykorzystywać święty ogień do oczyszczenia zła, ale jest on również mistrzem tropienia, który jest w stanie zastawiać śmiertelne pułapki, aby osłabić heretyków i demony.

 

 

Wydaniu tego nowego DLC towarzyszy łatka, która ulepsza niektóre aspekty rozgrywki w Warhammer: Chaosbane, wprowadza zmiany w balansie i niektóre poprawki błędów. Zawiera również kilka nowych stref i kilka nowych typów wrogów. Są one dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy Warhammer: Chaosbane.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare