Instant Gaming EU
 
 

War Hospital ożywia nieszczęścia I wojny światowej

War Hospital ożywia nieszczęścia I wojny światowej

Istnieje wiele gier wideo, które pozwalają wziąć udział w I wojnie światowej w taki czy inny sposób, ale bardzo niewiele z nich skupia się na jej konsekwencjach. Ofiary i ranni są zwykle zapominani na rzecz ekscytujących walk pełnych akcji. War Hospital oferuje zupełnie inne spojrzenie na konflikt, pozwalając ci zarządzać szpitalem polowym podczas 1. wojny światowej. Zamiast skupiać się na zabijaniu wrogów i zwyciężaniu, twoim celem w tej grze jest prowadzenie placówki medycznej pod presją i w ekstremalnych warunkach oraz uratowanie jak największej liczby istnień.

Poradzić sobie z konsekwencjami

W War Hospital wcielasz się w rolę Henry'ego Wellsa, emerytowanego brytyjskiego medyka bojowego, który zostaje zmuszony do powrotu na linię frontu, aby zarządzać szpitalem podczas wojny światowej. Brak zasobów, niedobór personelu i ciągły strumień rannych żołnierzy, którzy dotrą do twojego obozu, będą więcej niż wystarczające, abyś był zajęty. War Hospital oferuje szczegółowe odwzorowanie takiego scenariusza. Będziesz musiał zarządzać ograniczonymi narzędziami, aby utrzymać szpital pod ostrzałem artylerii wroga i spróbować leczyć rannych i chorych metodami z 1918 roku.

 

 

W miarę postępów w grze, War Hospital pozwala odkrywać innowacyjne technologie medyczne, aby lepiej opiekować się ofiarami wojny. Gra wymaga również radzenia sobie ze skutkami psychologicznymi wynikającymi z traumatycznych przeżyć poprzez zaszczepianie nadziei w swoim personelu, aby utrzymać spójność grupy i funkcjonowanie szpitala. Oczywiście będziesz musiał również radzić sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami, które sprawią, że będziesz pod jeszcze większą presją.

War Hospital wykorzystuje mechanikę przetrwania i symulacji, aby pokazać inną stronę pierwszej wojny światowej w scenariuszu strategii czasu rzeczywistego. Premiera gry zaplanowana jest na 11 stycznia 2024 roku, a klucz do War Hospital na Steam można kupić już teraz za pomocą naszej porównywarki, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy.

50.49zł
War Hospital
War Hospital
  • Oficjalna strona : War Hospital
  • Kategorie : Strategiczne
  • Edytor : Nacon
  • Deweloper : Brave Lamb Studio S.A.
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 11 stycznia 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare