Instant Gaming EU
 
 

W Minecrafta można grać za darmo

W Minecrafta można grać za darmo

Stwierdzenie, że Minecraft jest popularny byłoby niedopowiedzeniem. Stworzony przez Mojang w 2009 roku i oficjalnie wydany dwa lata później, Minecraft przyciągnął nie mniej niż 200 milionów graczy, czyniąc go najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów i detronizując długoletniego posiadacza tytułu Tetrisa. Od tego czasu gra została zaadaptowana na wiele sposobów, od przedmiotów takich jak kolekcja LEGO, do adaptacji świata Minecraft w dungeon crawlerze, Minecraft Dungeons.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem oryginalnej gry, czy Minecraft Dungeons, spodoba Ci się poniższy tekst. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że obecnie można grać w Minecraft za darmo, przynajmniej w najczystszej formie oryginalnej gry, ponieważ jest to wersja alfa z 2009 roku. Oczywiście, ta wersja nie zawiera całej zawartości gry w jej obecnym kształcie, ale ma tę zaletę, że można w nią grać bezpośrednio w przeglądarce. Pozwala to odkryć podstawy gry, jeśli nigdy wcześniej jej nie próbowałeś, lub odkryć grę na nowo, jak to było w tamtych czasach, dla bardziej nostalgicznych graczy. Aby zagrać w tę klasyczną wersję Minecraft, wszystko, co musisz zrobić, to przejść na oficjalną stronę gry, tutaj, i wprowadź swoją nazwę użytkownika. Możesz zaprosić do dziewięciu innych graczy, po prostu wysyłając im link, który pojawia się w dedykowanym polu.

 


Ale to nie jedyna dzisiejsza wiadomość dotycząca franczyzy. Minecraft Dungeons wkrótce otrzyma nową zawartość poprzez DLC o nazwie Echoing Void. Jest to następca Hidden Depths i zamknie on wątek fabularny, który rozpoczął się rok temu. Ale nie martwcie się, jest więcej DLC, które nadejdą później. Echoing Void zabierze Cię do The End, gdzie zmierzysz się z nowymi wrogami, weźmiesz udział w niebezpiecznych misjach i odkryjesz tajemnice. Echoing Void ukaże się 28 lipca na wszystkich platformach i będzie zawierać darmową zawartość rocznicową, w tym nowe zaklęcia i nowy typ misji.

Co więcej, w tym samym dniu ukaże się Edycja Ultimate, zawierająca grę podstawową Minecraft Dungeons oraz sześć pierwszych dodatków, w tym Echoing Void.

29.13zł
Minecraft
Minecraft
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare