Instant Gaming EU
 
 

Victoria 3: Voice of the People pogłębia poziom immersji w grze

Victoria 3: Voice of the People pogłębia poziom immersji w grze

Paradox Interactive ma długą historię tworzenia niesamowitych gier strategicznych i symulacyjnych. Victoria 3 jest jej najnowszym dziełem i oferuje możliwość stworzenia idealnego społeczeństwa w XIX wieku. Gra jest totalną gratką dla fanów gatunku, ponieważ zawiera szczegółową grafikę, głęboki system ekonomiczny i niezliczone sposoby rozbudowy narodu od 1836 do 1936 roku, kontrolując każdy jego aspekt, od polityki po rozwój technologii. Ale Paradox uwielbia również rozszerzać swoje gry o jeszcze więcej funkcji i wydaje pakiety DLC, które dodają wiele nowości. Widzieliśmy to na przykładzie Europa Universalis IV, która ma bezprecedensową liczbę DLC, i to samo dzieje się z Victoria 3.

Aktywizm wkracza na scenę polityczną

Najnowsze DLC dla Victoria 3 przybiera inny kształt. Paradox nazywa je Immersion Pack i plasuje się pośrodku między najmniejszym DLC a dużym rozszerzeniem. Victoria 3: Voice of the People dodaje więcej szczegółów do francuskiej polityki dzięki nowym wydarzeniom, misjom, budynkom i sztuce inspirowanej historią Francji. DLC zawiera również zupełnie nowy System Agitatorów, który wprowadza 60 prawdziwych postaci historycznych, których działania mogą mieć znaczący wpływ na rozwój wszystkich narodów w grze. Ludzie tacy jak John Brown, Róża Luksemburg czy Giuseppe Mazzini mają swoje własne plany i będą naciskać na zmiany polityczne w każdym kraju. Mogą odegrać znaczącą rolę w przyszłości twojego narodu, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ich wspierać i korzystać z ich pomysłów, czy po prostu wyślesz ich na wygnanie, aby mogli podsłuchiwać innych.

Chociaż strona Victoria 3: Voice of the People jest bardziej wartościowa dla graczy, którzy wybrali Francję jako swój naród w grze, system agitatorów sprawia, że jest on również wartościowy dla wszystkich innych graczy, ponieważ dodaje element niestabilności politycznej, który urozmaica rozgrywkę. Jeśli jesteś fanem wielkich gier strategicznych, możesz znaleźć Victoria 3 i Victoria 3: Voice of the People PC keys w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce.

19.58zł
Victoria 3
Victoria 3
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare