Vampire: The Masquerade - Swansong wkrada się na Steam

Vampire: The Masquerade - Swansong wkrada się na Steam

Stworzona przez Big Bad Wolf (The Council & The Wolf Among Us) gra Vampire: The Masquerade - Swansong jest adaptacją klasycznej gry RPG Vampire: The Masquerade i oferuje zupełnie nowe podejście do rozgrywki, w którym każdy wybór ma znaczenie, zarówno podczas prowadzenia śledztwa, jak i interakcji z innymi. Dostępna od 19 maja 2022 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i PC (Epic Games Store), gra Vampire: The Masquerade - Swansong jest już dostępna na Steam.

 

 

Gra zebrała pochwały z każdej strony za oryginalną rozgrywkę i rozgałęzioną narrację. W tej fabularnej grze RPG zaadaptowanej z piątej edycji Vampire: The Masquerade, wcielasz się w trzy wampiry - Galeba z klanu Ventrue, Emema z klanu Toreador i Leyshę z klanu Malkavian - każdy z nich jest członkiem innego klanu Camarilli, tajnego stowarzyszenia, które rządzi większością wampirów.

Poprzez przeplatające się losy bohaterów, gracze muszą zmagać się z ich różnymi punktami widzenia, aby oddzielić prawdę od kłamstw. Poruszając się wśród plotek o spiskach, morderstwach i walce o władzę, gracze muszą chronić swój klan, odkrywać prawdę, a przede wszystkim zapewnić, że Maskarada - prawo wampirów, które ukrywa ich istnienie przed ludźmi - pozostanie niezłamana.

Wśród funkcji gry jest możliwość kształtowania i budowania trzech różnych wampirów, z których każdy ma własne charakterystyczne moce i osobiste zmagania. Każdy z nich posiada kartę postaci z charakterystyką, a także Umiejętności i Dyscypliny związane z klanem, które można dowolnie ulepszać i wykorzystywać, o ile są w stanie zaspokoić głód krwi. Jeśli jednak nie uda ci się zaspokoić tego niekończącego się pragnienia, twoje moce zostaną zmniejszone, a twoja osobowość zmieni się, wpływając na wybory w grze.

 

 

W grze dostępna jest również oryginalna rozgrywka, w której każda interakcja dialogowa posuwa fabułę do przodu oraz rozgałęziona fabuła, w której każdy wybór ma znaczenie, prowadząc do 15 różnych zakończeń dla głównych bohaterów i tylu samo dla Boston Camarilla. Dzięki tak wielu wyborom każdy gracz przeżyje wyjątkową przygodę. Dla tych, którzy są zaznajomieni z planszowym RPG, trzymający w napięciu thriller osadzony w mrocznym i pełnym przepychu świecie został wiernie zaadaptowany i zadowoli nawet najbardziej wymagającego fana.

Vampire: The Masquerade - Swansong jest dostępny od 19 maja 2022 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i PC za pośrednictwem Epic Games. Teraz gra w końcu trafiła na platformę Steam. Żądni krwi gracze mogą sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych kluczy cyfrowych Vampire: The Masquerade - Swansong i zaspokoić swój głód.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Nacon
  • Deweloper : Big Bad Wolf
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 30 maja 2023
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare