Instant Gaming EU
 
 

Untitled Goose Game pojawi się na Steam z nowym trybem rozgrywki

Untitled Goose Game pojawi się na Steam z nowym trybem rozgrywki

Wiele osób może uważać, że Untitled Goose Game jest śmieszna, ale prawda jest taka, że udało jej się stać jednym z wielkich hitów 2019 roku. Nie chodzi o to, że gra jako gęś jest szalenie atrakcyjna, ale gęś skupiona na denerwowaniu mieszkańców małego angielskiego miasteczka wydaje się być zupełnie inną sprawą. Ta odrobina niegodziwości wystarczy, abyś się uśmiechnął i dobrze się bawił, rozwiązując jednocześnie różne zagadki, które gra rzuca w Twoją stronę. I już wkrótce będzie dwa razy lepiej się bawić. Deweloper House ogłosił, że Untitled Goose Game pojawi się na Steam 23 września, ale przynosi niespodziankę. W tym samym dniu gra otrzyma nowy tryb kooperacji dla dwóch graczy na wszystkich platformach!

Nowy tryb rozgrywki będzie częścią aktualizacji do Untitled Goose Game i pozwoli graczom podjąć wyzwania w grze wraz z przyjacielem. Oznacza to oczywiście, że będziecie mogli tworzyć więcej chaosu i denerwować mieszkańców miasta na zupełnie nowe sposoby. Wyobraźcie sobie tylko, jakie kłopoty mogą stworzyć dwie gęsi. Odwrócenie uwagi niczego nie podejrzewającego obywatela, podczas gdy Twój przyjaciel kradnie rzeczy, to dopiero początek. Podwójne gęsi, podwójna zabawa!

 

 

Oczywiście, ta aktualizacja będzie darmowa na wszystkich platformach, w tym tych, na których Untitled Goose Game jest już dostępna, jak Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Jeśli masz ochotę być nieco niegrzeczny, nie ponosząc przy tym poważnych konsekwencji, Untitled Goose Game jest opcją, którą możesz rozważyć.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare