Ujawniono lokację Dragon Age 4

Ujawniono lokację Dragon Age 4

Dragon Age 4 od dłuższego czasu jest gorącym tematem plotek i to nie bez powodu. Seria gier fabularnych BioWare ma wielu fanów i jest jedną z najpopularniejszych w tym gatunku. Dragon Age: Origins była hitem, gdy została wydana w 2009 roku i pozwoliła nam uratować królestwo Ferelden przed inwazją mrocznych pomiotów. Następnie Dragon Age 2 i Dragon Age 3: Inkwizycja. W każdej z gier z tej serii wcielamy się w inną postać, a ich historie rozgrywają się w innej scenerii w świecie Thedas, ale bogate doświadczenie BioWare w tworzeniu gier fabularnych o świetnej narracji jest również widoczne w grach Mass Effect, i wszystkie gry z tej serii to epickie przygody.

GdyDragon Age 4 został oficjalnie zaprezentowany podczas The Game Awards 2020 wraz z krótkim teasterem, wszyscy fani serii mieli jeszcze więcej pytań na temat gry i pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, jaką treść będzie zawierać ta gra. Wygląda na to, że wreszcie otrzymujemy kilka odpowiedzi dzięki nowemu artbookowi Dragon Age. Według Eurogamer, na jego stronach można przeczytać, że Dragon Age 4 odbędzie się w Tevinterze, śledząc wydarzenia na Dragon Age 3: Inkwizycja i jego rozszerzenie Intruz. Wiele odniesień do książki zostało udostępnionych za pośrednictwem mediów społecznościowych i chociaż BioWare nie mówił o niej bezpośrednio, możemy uznać to za rzecz oczywistą.

 

 

Na temat Dragon Age 4 pozostało jeszcze wiele nierozwiązanych kwestii. Nie wiemy jeszcze, jakie podejście przyjmie BioWare do rozgrywki, ani kto będzie jej bohaterem, ale jest całkiem jasne, że granie w poprzednie gry z tej serii da wam bardzo dobre podstawy do zrozumienia, od czego zacznie się historia w Dragon Age 4. Jesteśmy pewni, że więcej informacji na temat gry pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare