Kinguin advent rest
 
 

Tryb PVP w Darkest Dungeon będzie dziś dostępny

Tryb PVP w Darkest Dungeon będzie dziś dostępny

Darkest Dungeon stał się prawdziwą sensacją wśród fanów strategicznych gier RPG, gdy został wydany. Założenie gry jest dość proste, jesteś spadkobiercą stanu, który jest atakowany przez mroczne i niebezpieczne stworzenia wszelkiego rodzaju. Musisz zatrudnić poszukiwaczy przygód, którzy pomogą Ci pokonać potwory i ostatecznie zniszczyć źródło zepsucia, które dotyka Twoje ziemie. Po stronie rozgrywki, Darkest Dungeon pozwala rekrutować poszukiwaczy przygód i zarządzać niektórymi rodzajami budynków, aby leczyć i przygotowywać je przed wysłaniem ich na misje eksploracyjne w celu pokonania potworów i znalezienia skarbów. Ale prawdziwe piękno Darkest Dungeon polega na jego wysokim stopniu trudności, który wynika głównie ze złożonych systemów morale i dolegliwości w grze, które sprawią, że większość poszukiwaczy przygód zatrudnisz albo chorych, albo szalonych. Chociaż możesz skorzystać z nieograniczonej liczby poszukiwaczy przygód, Twoje fundusze nie są nieograniczone i będziesz musiał zarządzać wydatkami, jeśli chcesz mieć możliwość odzyskania swojego stanu.

 

 

Darkest Dungeon to głównie gra PVE dla jednego gracza, ale twórca Red Hook Studios wypuszcza darmowe DLC, które pozwoli Ci wysłać swoich poszukiwaczy przygód do walki z innymi tego rodzaju osobami. Darkest Dungeon: The Butcher's Circus będzie dostępny dzisiaj o 19:00 CEST na Steamie i doda funkcje PvP do podstawowej gry za darmo. Będziesz mógł wysyłać zespoły czterech poszukiwaczy przygód, aby walczyli z innymi bohaterami o chwałę i nagrody. Nie musisz się martwić utratą bohaterów kampanii, jeśli zdecydujesz się wziąć udział w Darkest Dungeon: The Butcher's Circus, ponieważ postacie będą inne. W miarę postępów w tym trudnym trybie odblokujesz nowe trinkety, aby wyposażyć swoich poszukiwaczy przygód i zwiększyć ich siłę w walce PvP. Pojawią się tabele wyników, które pokażą Twoje umiejętności jako lidera i mnóstwo nagród do zdobycia.

Wraz z wydaniem Darkest Dungeon: The Butcher's Circus, podstawowa gra jest dostępna za darmo przez cały weekend. Od dzisiaj i do 1 czerwca każdy może pobrać Darkest Dungeon przez Steam i wypróbować nowy system PvP, a także wszystko, co wchodzi w skład podstawowej gry. Dodatki Darkest Dungeon The Crimson Court, The Color of Madness oraz postacie z DLC nie są uwzględnione w ofercie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare