K4G BG 4 EN
 
 

Darkest Dungeon będzie miał PvP, naprawdę

Darkest Dungeon będzie miał PvP, naprawdę

1 kwietnia może nie być najlepszym dniem w roku, aby ogłosić jedną ze swoich gier wideo, jeśli jesteś programistą, ale to data wybrana przez Red Hook Studio, aby ujawnić, że do Darkest Dungeon nadchodzi PvP. Ponieważ jest to gra dla jednego gracza, możesz sobie wyobrazić, że większość ludzi uznała ogłoszenie za żart, ale okazuje się, że Darkest Dungeon będzie miał tryb wieloosobowy, gdy nowe DLC The Butcher's Circus będzie wydane w maju. Red Hook Studio musiał to potwierdzić na Twitterze, ponieważ większość fanów gry nie mogła w to uwierzyć.

 

DLCThe Butcher's Circus doda tryb PvP, który pozwoli Ci walczyć z innymi graczami w meczach online. Dodaje do gry zupełnie nową lokalizację, w której czterech Twoich bohaterów może brać udział w walkach z drużynami innych graczy. Jeśli jesteś wytrawnym graczem Darkest Dungeon, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy bohaterowie, których tak długo  rozwijałeś, są zagrożeni w tych bitwach. Mimo że bohaterowie są w grze zasobami do wyczerpania, awansowanie i przygotowywanie ich odpowiednio do stawienia czoła horrorom, które napotkają, zajmuje sporo czasu i zasobów. Możesz być spokojny, ponieważ Red Hook Studio potwierdziło, że weźmiesz udział w walce PvP „bez ryzykowania bohaterów kampanii. The Butcher's Circus zawiera także nowe trinkety przeznaczone do walki PvP oraz nowe opcje personalizacji heraldyki. Odblokujesz je w miarę postępu na arenie.

 

 

Jednym z najważniejszych aspektów Darkest Dungeon jest zdrowie psychiczne bohaterów. Podczas kampanii są pod ciągłą presją, co najczęściej powoduje choroby psychiczne, którymi należy się zająć. Deweloperzy nie ujawnili, w jaki sposób będzie miał zastosowanie ten system w The Butcher's Circus ale mamy nadzieję, że utrzymają to w ten czy inny sposób. Jeśli nie, nowy tryb gry może okazać się zbyt nudny. Będziemy musieli poczekać, aż Red Hook Studio zdradzi coś więcej o The Butcher's Circus by się dowiedzieć.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare