TopSpin 2K25 osiąga wysokie wyniki przed premierą

TopSpin 2K25 osiąga wysokie wyniki przed premierą

Symulatorów sportowych jest mnóstwo, ale nie ma tak wielu poświęconych tenisowi. Wśród nich jest całkiem sporo takich, którym udaje się zapewnić wciągające wrażenia, które są wystarczająco atrakcyjne dla fanów. TopSpin 2K25 ma na celu osiągnięcie obu tych celów i zadebiutuje już za kilka dni, ale jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży którąś z edycji specjalnych, które zapewniają wczesny dostęp do gry, będziesz mógł w nią zagrać już jutro.

Wyjątkowe doświadczenie symulacyjne

TopSpin 2K25 przenosi symulację tenisa na wyższy poziom, oferując mnóstwo szczegółowych mechanik, z których gracze będą mogli korzystać w pięciu różnych trybach rozgrywki, a mianowicie MyCAREER, Exhibition, Online Exhibition i 2K Tour. Razem oferują one spójne doświadczenie, które zostało zaprojektowane tak, aby spodobać się doświadczonym fanom gatunku i nowicjuszom. Wprowadzenie wyjątkowego trybu samouczka, Tennis Academy, w którym legenda tenisa, John McEnroe, poprowadzi cię przez zawiłości sterowania i podstawy TopSpin 2K25, a także pozwoli ci je przećwiczyć, aby poprawić swoje umiejętności.

 

 

Gra zawiera szeroką gamę znanych zawodników i pozwala zmierzyć się z nimi w ekscytujących meczach w miarę postępów. Być może podobieństwo do oryginału w niektórych przypadkach jest czymś, co można by poprawić, ale TopSpin 2K25 radzi sobie dobrze, jeśli chodzi o grafikę, co pozwala na bardziej wciągające wrażenia.

TopSpin 2K25 to gra o tenisie, stworzona z myślą o tych, którzy kochają tenisa i naprawdę dobrze oddaje ten sport w całej jego okazałości. Oferuje nawet kilka możliwości, jeśli chodzi o sterowanie, dzięki czemu można dostosować je do własnych preferencji.

Deweloper Hangar 13 przeniesie tenis w najlepszym stylu do twojego domu dzięki TopSpin 2K25. Jeśli jesteś fanem tenisa i nie chcesz przegapić jednej z najlepszych symulacji w tym gatunku, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze TopSpin 2K25 na PlayStation, Xbox i PC.

164.19zł
TopSpin 2K25
TopSpin 2K25
  • Oficjalna strona : TopSpin 2025
  • Kategorie : Sportowe
  • Edytor : 2K
  • Deweloper : Hangar 13
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 25 kwietnia 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare