Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Tales of the Neon Sea jest darmowe na PC

Tales of the Neon Sea jest darmowe na PC
3 kwi 2021, 18:00

Nie trzeba wielkich tytułów AAA, by dobrze się bawić przy grach wideo. Czasami dobry pomysł służy za podstawę do stworzenia ekscytującej przygody, która przykuje Cię do ekranu na dłużej, a Tales of the Neon Sea jest właśnie taką grą. Ta cyberpunkowa przygoda pozwoli Ci wcielić się w Rexa, byłego policjanta, który teraz pracuje jako prywatny detektyw w dystopijnym świecie. Masz duże doświadczenie w rozwiązywaniu przestępstw i to też miało na Ciebie wpływ. Kilka części Twojego ciała zostało zastąpionych cybernetycznymi implantami. Te elementy technologii dają Ci specjalne zdolności, które są bardzo przydatne w Twojej pracy.

W grze Tales of the Neon Sea będziesz poruszać się po różnych sceneriach futurystycznego miasta, szukając wskazówek, które pomogą Ci rozwiązać zagadkę zbrodni. Będziesz musiał wykorzystać swoje rozszerzone możliwości, aby rozwiązać wiele różnych zagadek w miarę postępów w dochodzeniu. Mechanika gry jest dość prosta, ale całemu doświadczeniu towarzyszy trzymająca w napięciu i intrygująca narracja, która powoli Cię urzeknie. W swoich wysiłkach będziesz miał najbardziej niezwykłego asystenta, czarnego kota Williama, który będzie bardzo pomocny, ponieważ potrafi dotrzeć do miejsc, do których Ty nie jesteś w stanie. Po zebraniu wystarczającej ilości wskazówek w danej scenie, będziesz miał dostęp do mini-gry, w której będziesz musiał umieścić kilka zębatek w zegarku, aby go uruchomić, co ujawni, co się stało w danym momencie, zgodnie z Twoimi dedukcjami.

 

 

Tales of the Neon Sea to zabawna przygoda, w której tajemnica odgrywa pierwszoplanową rolę. Możesz teraz pobrać pełną wersję gry za darmo na PC i zatrzymać ją na zawsze. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić Epic Games Store, zalogować się na swoje konto i odebrać grę za darmo. Masz czas do najbliższego czwartku, aby zdobyć swoją kopię Tales of the Neon Sea, ponieważ w tym dniu zostanie ona zastąpiona inną grą.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare