System Shock 2 Enhanced Edition będzie obsługiwać VR

System Shock 2 Enhanced Edition będzie obsługiwać VR

Mimo że System Shock 2 Enhanced Edition został ogłoszony jakiś czas temu, deweloper Nightdive Studios był dość skryty w kwestii rozwoju gry. Oryginalny System Shock i System Shock 2 to kilka kultowych, klasycznych gier fabularnych, które zazwyczaj znajdują się na każdej liście najlepszych w tym gatunku. Kiedy w 2015 roku ukazał się remaster pierwszej części serii, wielu fanów gry i wielu graczy ponownie zagłębiało się w futurystyczny wszechświat gry, ale tym razem z ulepszoną grafiką. System Shock 2 Enhanced Edition został ogłoszony w późniejszym terminie i spodziewano się, że pójdzie w tym samym kierunku co jego poprzednik, ale wydaje się, że Nightdive Studios staje się coraz bardziej ambitny z tą nową wersją klasycznej gry RPG.

Nightdive Studios opublikował na Twitterze film, który pokazuje jednego z deweloperów grających w tę grę z kontrolerem Valve Index. Wszystko wskazuje na to, że System Shock 2 Enhanced Editon będzie obsługiwać VR.

 

 

Nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów na temat System Shock 2 Enhanced Edition, a my nadal czekamy na ogłoszenie daty premiery. Dodanie wsparcia dla VR może wyjaśnić, dlaczego rozwój trwa tak długo, ale w końcu rezultat może się opłacić, jeśli dostaniemy remake klasyka z większą ilością funkcji niż się spodziewaliśmy, a te są interesujące. Zmiana grafiki w grze byłaby więcej niż wystarczająca dla wielu fanów, ale modernizacja System Shock 2 Enhanced Edition w inny sposób mogłaby być dla nich wisienką na torcie.

Kolejnym punktem zainteresowania fanów byłoby wydanie sequela System Shock 2, trzeciej części serii, która była rozwijana przez OtherSide Entertainment. Niestety, od czasu przejęcia projektu przez Tencent latem 2020 roku, nie było żadnych wieści o grze.

Podsumowując: W przygotowaniu jest wiele projektów System Shock, ale nadal nie wiemy do końca, czego się spodziewać.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare