Kinguin advent rest
 
 

Surviving Mars wraca do życia dzięki darmowej aktualizacji

Surviving Mars wraca do życia dzięki darmowej aktualizacji

Od premiery Surviving Mars minęły już około trzy lata, a o ambitnym symulatorze stworzonym przez twórców serii Tropico ostatnio niewiele słyszeliśmy. Kolonizacja Czerwonej Planety okazała się dość trudnym zadaniem, ale wielu graczom udało się już stworzyć dobrze prosperującą kolonię i poszerzyć strefę wpływów na powierzchni Marsa. Haemimont Games porzuciło prace nad grą, a teraz przejęła je firma Abstraction. W związku z tą zmianą, mamy w końcu aktualizację dotyczącą wydania dodatkowej zawartości dla Surviving Mars w najbliższych miesiącach.

 

 

Surviving Mars już wkrótce otrzyma nową aktualizację, która pozwoli Wam odkryć nowe możliwości na planecie, zamieniając ją w centrum turystyczne, które będzie przyjmować gości z Ziemi i zabawiać ich na zupełnie nowe sposoby. Będziesz mógł budować wszelkiego rodzaju obiekty, aby stworzyć idealne miejsce na wakacje, w tym hotele, parki rozrywki i wiele innych. Będziesz mógł również organizować safari, aby pokazać im najlepsze widoki na planecie. Aktualizacja dodaje również nową statystykę "zadowolenia", która będzie przydatna do mierzenia poziomu szczęścia Twoich klientów, co pozwoli Ci na wprowadzenie niezbędnych poprawek. Ich zapłata będzie zależała od poziomu zadowolenia, więc lepiej utrzymuj go na wysokim poziomie.

Wraz z darmową Aktualizacją Turystyczną, która pojawi się już wkrótce, w Surviving Mars dostępny jest nowy dodatek In-Dome Building Pack. To DLC dodaje wiele nowych opcji budowlanych, w tym Posterunek Medyczny, Szpital, Posterunek Bezpieczeństwa, Duży Żłobek, Inteligentne Apartamenty i wiele więcej.

 

 

Miło widzieć, że Surviving Mars zaczyna przykuwać uwagę deweloperów i oczekujemy, że w przyszłości pojawi się w grze więcej treści, ponieważ oferuje ona przyjemne doświadczenie symulacyjne, które powinieneś sprawdzić, jeśli jesteś fanem tego gatunku.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare