K4G BG 4 EN
 
 

Super Mario Maker 2 otrzyma jutro ważną aktualizację

Super Mario Maker 2 otrzyma jutro ważną aktualizację

Seria Super Mario ma naprawdę ogromną liczbę fanów, którzy uwielbiają jej gry i postacie. Przez lata widzieliśmy, że Mario i jego przyjaciele są obecni na różnego rodzaju platformowych grach, ale jest kilka, które błyszczy na ich tle, ponieważ pozwalają graczom na uwolnienie kreatywności w projektowaniu wszelkiego rodzaju poziomów dla swoich ulubionych gier Super Mario. Super Mario Maker to pierwsza gra, która pozwoliła Ci to robić, ale jej kontynuacja ma wiele nowych funkcji, dzięki którym jest jeszcze lepsza. Dzięki Super Mario Maker 2masz do dyspozycji wiele zasobów z Super Mario Bros., Super Mario Bros. 3, Super Mario World, New Super Mario Bros. U, i Super Mario 3D World. Możesz z nich korzystać, tworzyć poziomy jak chcesz, grać na tych poziomach i udostępniać je innym znajomym. Ale jeśli to Ci nie wystarczy, gra otrzymuje nowe funkcje dzięki bezpłatnym aktualizacjom, a nowa będzie dostępna jutro.

 

 

Ostateczna aktualizacja Super Mario Maker 2 doda nowy tryb World Maker, który pozwoli Ci bawić się elementami Super Mario 2 i projektować mapy świata z maksymalnie 40 kursami. Możesz poruszać się po nich, podobnie jak w oryginalnej grze, gdy przechodzisz przez różne poziomy. Ale aktualizacja obejmuje również mechanikę z Super Mario 2 i będziesz mógł podnosić wrogów i inne elementy, nosić je nad głową i rzucać nimi, aby łamać bloki, uruchamiać przełączniki lub pokonać wrogów. Aktualizacja wprowadza również kilka ulepszeń z innych gier, takich jak Frog Suit, Power Ballon, Super Acorn lub Boomerang Flower. Po stronie wrogów Koopalingi i kilka Mechakoopów  wraz z upiornym Phanto należą do nowych zagrożeń, które możesz uwzględnić na swoich poziomach.

 

 

With this update, Super Mario Maker 2 will have everything needed to create almost anything you could think of in the Super Mario universe. If you have not tried the game yet you can find it at the best price on our comparator and start having fun with the new elements as soon as the update is released.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare