Stronghold: Definitive Edition zostało ujawnione podczas obchodów 20-lecia serii

Stronghold: Definitive Edition zostało ujawnione podczas obchodów 20-lecia serii

Oryginalna gra Stronghold niedawno osiągnęła swoją 20. rocznicę i aby to uczcić, Firefly Studios z radością ogłasza Stronghold: Definitive Edition. Starannie przebudowana przy użyciu źródłowej grafiki, zremasterowanej muzyki, powracających talentów głosowych i doświadczonych programistów pierwszej części tej legendarnej serii, Stronghold: Definitive Edition ukaże się na PC.

 

 

"Od lat nie mogliśmy się doczekać stworzenia tej gry" - powiedział Simon Bradbury, współzałożyciel i główny projektant w Firefly Studios.

"To było ekscytujące móc pracować z częścią zespołu z 1999 roku. Programiści, artyści, a nawet niektórzy z oryginalnych aktorów głosowych! Stronghold ma już ponad 20 lat, ale praca nad wieloma obszarami gry, takimi jak zaktualizowana grafika, lepszy interfejs użytkownika, ulepszenia UX i nowe misje kampanii, to wszystko sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. To początek nowej ery dla Stronghold i nie możemy się doczekać, aby pokazać, nad czym pracowaliśmy".

W Stronghold gracze oblegają niezapomnianych złoczyńców i epickie cytadele wyciągnięte prosto z książek historycznych, zanim zagubią się w szczegółach tętniącej życiem gospodarki zamkowej, a nawet bez walki w różnych trybach gry ekonomicznej. Prezentując połączone umiejętności i doświadczenie oryginalnych projektantów, artystów, aktorów i ukochanego kompozytora serii Roberta L. Euvino, Stronghold: Definitive Edition to list miłosny do złotej ery strategii czasu rzeczywistego. Najnowsza odsłona serii to Stronghold: Warlords, osadzona w Azji Wschodniej.

Opierając się na swoim 20-letnim dziedzictwie jako oryginalnego citybuildera i RTS, Stronghold: Definitive Edition zaprasza graczy do ponownego przeżycia chwały pierwszego Stronghold, przerobionego z nową oprawą wizualną i scenariuszami oblężenia. Najnowsza odsłona serii "castle sim" zawiera klasyczne kampanie militarne i ekonomiczne z oryginalnej gry, a także zupełnie nową kampanię narracyjną z 14 misjami, zaprojektowaną przez założycieli Firefly Studio, Simona Bradbury'ego i Erica Ouellette. Oprócz tego gra zawiera dodatkową zawartość dla jednego gracza w postaci 10-misyjnego "Szlaku zamkowego", w którym gracze bronią lub oblegają historyczne zamki, takie jak Warwick, Dunnottar i Marksburg.

 

 

Oprócz ulepszeń technicznych i wymaganych przez graczy ulepszeń jakości życia, Stronghold: Definitive Edition pozwoli starym i nowym fanom spersonalizować swoje doświadczenia dzięki indywidualnym ustawieniom wielu preferowanych funkcji gry i sterowania. Poza odświeżoną zawartością dla jednego gracza, gracze będą mogli również tworzyć nowe waleczne opowieści o zwycięstwie, wybierając walkę online z pełną obsługą trybu wieloosobowego Steam, dzięki czemu w końcu będziesz mógł zemścić się na swoim przyjacielu Gregu, jak stwierdzono w zwiastunie. Alternatywnie, gracze mogą zaprojektować własne, diabelnie wymagające mapy za pośrednictwem Warsztatu Steam lub pobierając setki kreacji stworzonych podczas bogatego 20-letniego dziedzictwa gry.

Stronghold: Definitive Edition ukaże się 7 listopada na PC w serwisie Steam. Fani "Castle Sim" mogą sprawdzić naszą porównywarkę najlepszych ofert na Stronghold: Definitive Edition i zacząć budować swoje imperium od zera.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare