Street of Rage 4 buffuje swoich bohaterów w bezpłatnej aktualizacji

Street  of Rage 4 buffuje swoich bohaterów w bezpłatnej aktualizacji

Ci, którzy uwielbiają gry beat 'em up mieli niezłą zabawę, gdyStreet of Rage 4 zostało wydane w kwietniu tego roku. Seria ta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w gatunku, w którym gracze spędzili niezliczone godziny grając od dość dawna. Kiedy oryginalna gra Street of Rage została wydana na Sega Mega Drive, szybko stała się hitem, a po niej pojawiły się dwie inne gry. Po tym czasie, seria została w długiej przerwie, która trwała 26 lat, ale Streets of Rage 4 udało się wskrzesić go z nowym stylem gry, nowoczesną grafiką i wieloma nowymi funkcjami. Teraz, po sprzedaniu ponad 1,5 miliona egzemplarzy Streets of Rage 4 na PC, PS4, Xbox One i Switch od momentu premiery, deweloper Dotemu wprowadza łatkę, która dodaje kilka ulepszeń do gry.

Dyrektor generalny Dotemu Cyrille Imbert wyjaśnia to w oświadczeniu:

“Nie mogliśmy być bardziej zadowoleni z przyjęcia gry Streets of Rage 4. Dziękujemy fanom, którzy wspierali grę od pierwszego dnia - wiele aktualizacji w patchu zwiększa wartość replay'u dla ludzi, którzy byli z nami od początku, dodatkowe aktualizacje są obecnie w produkcji i wkrótce będziemy mieli się czym podzielić.”

 

 

Nowy patch skupia się głównie na naprawianiu małych błędów i dodawaniu ulepszeń do rozgrywki, ale także zwiększa możliwości głównych bohaterów w grze. Axel będzie poruszał się szybciej, a jego prędkość powrotu do zdrowia została zwiększona, latający cios Cherry uczyni ją niepokonaną podczas jego wykonywania, a atak specjalny Floyda będzie miał mniejszą liczbę punktów trafienia. Jest jeszcze kilka innych zmian balansu, które można sprawdzić w notkach aktualizacji. Wszystkie te zmiany mają na celu uczynienie rozgrywki Streets of Rage 4 bardziej płynną i stabilną przy jednoczesnym zmniejszeniu opóźnień.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare