Instant Gaming EU
 
 

Stray Gods to interaktywny musical o greckich mitach

Stray Gods to interaktywny musical o greckich mitach

Opracowany przez Summerfall Studios, Stray Gods to porywający, narracyjny musical fabularny, który czerpie inspirację z mitologii greckiej i ukaże się w sierpniu tego roku. Zaczynając jako gra crowdfundingowa, Stray Gods rozrosła się skokowo i obecnie zawiera niesamowitą gamę kompozytorów i talentów aktorskich, takich jak Laura Bailey, Troy Baker, Lauren "Lolo" Spencer, Ashley Johnson, Felicia Day, Anthony Rapp, Erika Iishi, Rahul Kohli i nie tylko. Obejrzyj zwiastun Stray Gods: The Roleplaying Musical już teraz:

 

 

Boska inspiracja

Stray Gods podąża za Grace, absolwentką college'u i członkinią walczącego zespołu, która nagle zostaje obdarzona mocą Muzy. Odkrywa również, że greccy bogowie, tacy jak Zeus, Apollo, Persefona i Pan, istnieją w czasach współczesnych. W jakiś sposób musi opanować swoje nowo odkryte moce i odkryć, co stało się z Calliope, zamordowaną Muzą, której moce odziedziczyła. Jednocześnie musi odnaleźć sens swojego miejsca w świecie, tak jak zrobiłaby to każda młoda osoba w dzisiejszych czasach.

Stay Gods to gra narracyjna, podobnie jak Life is Strange i The Wolf Among Us, ale jest wyjątkowa, ponieważ opiera się na rozwiązaniach muzycznych. Wybory dialogowe, których dokonujesz w grze, są wykonywane w piosence - na przykład na początku toczysz muzyczny pojedynek z Panem, a odpowiedzi, które wybierasz, są wplecione w numer piosenki. Twoje wybory kształtują również charakter Grace, niezależnie od tego, czy jest sprytna, ostrożna czy agresywna.

Same numery piosenek zostały stworzone przez uznanych kompozytorów: Montaigne, australijską grupę komediową Tripod i Austin Wintory (Journey, The Banner Saga i Abzu).

Stray Gods zapowiada się na wyjątkowe doświadczenie narracyjne, na które nie będziemy musieli długo czekać - gra zadebiutuje 3 sierpnia na PC za pośrednictwem Steam. Jeśli lubisz świetne projekty postaci, grecką mitologię i zabawne numery muzyczne, sprawdź nasze oferty cenowe na klucze Stray Gods: The Roleplaying Musical na PC już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare