Steam ujawnia najlepsze gry roku 2020

Steam ujawnia najlepsze gry roku 2020

Pomimo wzrostu popularności Epic Games Store jako potężnego konkurenta, Steam nadal jest jedną z najpopularniejszych platform dystrybucji cyfrowej i sklepów z grami wideo na PC. Oczywiście są gracze, którzy wolą inne, takie jak GOG, EGS, a nawet którykolwiek z innych stworzonych przez głównych wydawców, takich jak Uplay dla Ubisoft, Origin dla EA i podobne. W rzeczywistości, jest wiele osób, które czują się dość niezręcznie mając do czynienia z tak wieloma różnymi launcherami , aby grać w swoje gry i wolą pewną platformę, aby mieć je wszystkie razem. Ale bez względu na to, jaką platformę wybierzesz, najważniejszą rzeczą jest posiadanie łatwego dostępu do ulubionych gier na PC, a nasza porównywarkajest najbardziej użytecznym narzędziem do znalezienia ich w najlepszej cenie.

Nawet biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, Steam jest prawdopodobnie najważniejszym źródłem informacji, które gry zostały wybrane dla większości graczy do 2020 roku. Valve ujawnił ostatnio pewne dane na ten temat w oficjalnym wpisie na blogu, który zawiera najczęściej rozgrywane gry Steam w 2020 roku. Z ponad 200.000 graczy w szczytowych momentach, można znaleźć takie gry jak Terraria, Mount & Blade II: Bannerlord, Monster Hunter: World, Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive, Life is Strange 2, Destiny 2, Among Us, Grand Theft Auto V, PUBG oraz Cyberpunk 2077. Można zauważyć, że na liście znajduje się sporo darmowych gier, a także nowości, ale są też gry, które są dostępne od dość długiego czasu, co dowodzi, że gracze nie skupiają się tylko na grach, które zostały niedawno wydane.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, to post na blogu Steam pokazuje również, które z gier były najważniejsze w innych kategoriach, takich jak bestsellery, nowe wydania i inne. Jeśli chcesz kupić którąkolwiek z tych gier na PC, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki w dowolnej chwili, aby znaleźć najniższe ceny.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare