Star Wars: Republic Commando pojawi się na Switchu i PS4

Star Wars: Republic Commando pojawi się na Switchu i PS4
25 lut 2021, 15:00

Star Wars: Republic Commando to porywająca strzelanka pierwszoosobowa, która przykuła uwagę fanów licencji już w 2005 roku. Gra stawia cię w roli elitarnego żołnierza-klona RC-1338, znanego również jako Boss. Odbywa się podczas wydarzeń z Wojen Klonów, a ty przejmujesz dowództwo nad oddziałem genetycznie zmodyfikowanych żołnierzy-klonów, wykonując różne misje w niektórych z najbardziej charakterystycznych miejsc wszechświata Gwiezdnych Wojen. Gra okazała się sukcesem, gdy została wydana na Xbox One i PC, ale wygląda na to, że wiele rzeczy zmienia się dla Gwiezdnych Wojen teraz, gdy wszystkie tytuły gier od Lucasfilm będą wydawane pod innym szyldem, Lucasfilm Games. Nie wiemy, czy ta zmiana ma coś wspólnego z nagłym ogłoszeniem, że Star Wars: Republic Commando pojawi się na innych platformach, ale deweloper Aspyr właśnie potwierdził, że port gry będzie dostępny na PlayStation 4 i Nintendo Switch 6 kwietnia 2021 r.

 

 

Z jednej strony to niesamowite, że znacznie więcej fanów Gwiezdnych Wojen będzie musiało oddać się walce z siłami Separatystów. Z drugiej strony Star Wars: Republic Commando nie będzie zawierać funkcji multiplayer w nowej wersji gry. Gracze będą mieli dostęp jedynie do kampanii dla jednego gracza. Nawet jeśli nie oznacza to, że gra nie będzie oferować wspaniałych doświadczeń, nie będziesz mógł walczyć z innymi graczami, a to odbiera część zabawy.

Star Wars: Republic Commando może być świetnym sposobem na spędzenie czasu w oczekiwaniu na nowe gry Star Wars, które zostaną ogłoszone. Teraz, gdy EA nie ma już wyłącznych praw do gier na licencji, możemy być pewni, że wkrótce zobaczymy całkiem inne podejścia do popularnej franczyzy sci-fi.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare