Sony rozdaje darmowe gry na PS4

Sony rozdaje darmowe gry na PS4

W ciągu ostatnich kilku tygodni coraz więcej firm próbowało pomóc graczom izolowanym w domu z powodu kryzysu koronawirusa, rozdając za darmo niektóre z ich gier. Większość z nich jest dostępna na PC, ale wygląda na to, że Sony chce dać graczom trochę zabawy za darmo na PlayStation 4 i kilka gier jest teraz dostępnych za darmo na tej konsoli. Firma uruchomiła Play In Home Initiative, program, który stara się zmniejszyć wpływ pandemii, oferując darmowe gry, aby ludzie pozostający w domu mogli się zabawić, a także tworząc fundusz w wysokości 10 milionów dolarów, który wspomoże małe niezależne studia, które mogą mieć problemy ekonomiczne z kontynuowaniem działalności.

Uncharted: The Nathan Drake Collection i Journey są dostępne do pobrania w wersji cyfrowej od 15 kwietnia o 20:00 PDT do 5 maja 2020 roku, o 20:00 PDT. Ta oferta jest dostępna we wszystkich krajach oprócz Niemiec i Chin, gdzie gracze będą mieli dostęp do Knack 2 zamiast gier Uncharted. Gdy odbierzesz gry, będą one na stałe Twoje.

 

Uncharted: The Nathan Drake Collection zawiera zremasterowane wersje Uncharted: Drake’s FortuneUncharted 2: Among Thieves, i Uncharted 3: Drake’s Deception. W nich przeżyjesz niesamowite przygody kultowej postaci.
Journey to niesamowita przygoda, w której odkryjesz ruiny pustynnego i tajemniczego świata, słuchając zapierającej dech w piersiach ścieżki dźwiękowej. Natomiast Knack 2 to gra akcji, która łączy platformy, walki i łamigłówki, tworząc zabawne wrażenia ze współpracy.

 

 

Odbierz te gry już dziś i spraw, aby Twoje uwięzienie w domu było trochę mniej nudne, a jednocześnie pomożesz ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa, pozostając w domu. Pamiętaj, że możesz znaleźć najlepsze ceny na zakup tych gier w naszym komparatorze, jeśli przegapisz tę okazję, aby uzyskać je za darmo.

 

 

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare