Seria Bloodrayne otrzymuje nowe wersje w tym miesiącu

Seria Bloodrayne otrzymuje nowe wersje w tym miesiącu

Oryginalny Bloodrayne to gra wideo typu hack and slash, która łączy w sobie nadprzyrodzone stworzenia i historyczną scenerię, zapewniając wiele akcji. W grze grasz jako Rayne, pół-wampir, członek Brimstone Society, tajnej organizacji założonej przez osoby walczące z nadprzyrodzonymi zagrożeniami na całym świecie. Odkrywasz, że naziści szukają potężnego reliktu, aby wskrzesić potężnego demona, a Twoją misją będzie ich powstrzymanie. Aby to zrobić, będziesz musiał walczyć z wampirami i żołnierzami, wykorzystując swoje zwiększone możliwości fizyczne i różne rodzaje broni, w tym dwa ostrza na przedramionach, szpilki z ostrymi, srebrnymi obcasami, harpun łańcuchowy, trochę broni palnej i materiałów wybuchowych. Bloodrayne 2 podąża za swoim poprzednikiem kilka lat później i oferuje podobną rozgrywkę z historią, która koncentruje się na walce z klanem wampirów. Obie gry zostały dobrze przyjęte przez graczy i teraz zostaną przywrócone do życia dzięki dwóm ulepszonym wersjom, które są dostępne w tym miesiącu.

 

 

Edycje Bloodrayne i Bloodrayne 2 Terminal Cut pojawią się 20 listopada na PC. Są to nowoczesne wersje oryginalnych gier, które zawierają wiele ulepszeń, które można sprawdzić na poniższej liście:

 • Wsparcie dla wyższych rozdzielczości wyświetlania (do 4K / 3840x2160)
 • Lepsze renderowanie z maksymalnie 4-krotnym antyaliasingiem
 • Zwiększona liczba cinematiców
 • Wsparcie dla nowoczesnych gamepadów (wsparcie dla kontrolera XInput)
 • Ulepszenia w zakresie oświetlenia na poziomie silnika oraz w pełni przetworzone dane dotyczące oświetlenia
 • Ulepszenia silnika umożliwiające obsługę nieskompresowanych oryginalnych tekstur
 • Poprawa efektów takich jak refleksy, woda, mgła i cienie
 • BloodRayne: w pełni udźwiękowiony z lokalnymi interfejsami w języku angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim
 • BloodRayne 2: Lokalny interfejs i napisy w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim
 • Zoptymalizowany dla systemu Windows 10

Jeśli jesteś fanem serii Bloodrayne i masz którąkolwiek ze starych gier na GOG lub Steam, otrzymasz odpowiednią wersję Terminal Cut Edition za darmo, gdy zostaną one wydane. Jeśli nigdy nie grałeś w Bloodrayne, możesz kupić stare gry za bardzo dobrą cenę już teraz, sprawdzając naszą porównywarkę, aby później zaoszczędzić na nowych wersjach.

 • Fyra Frost Fyra Frost

  Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare