Saints Row: The Third Remastered jest w drodze

Saints Row: The Third Remastered jest w drodze

W weekend wyciekła informacja od Entertainment Software Rating Board (ESRB) o nowej wersji Saints Row: The Third. Po wycieku Deep Silver postanowiło zadowolić fanów gry i potwierdziło, że jest ona obecnie rozwijana. Wydawca opublikował wideo, które pokazuje nową grafikę, a nawet porównuje ją z tą z oryginalnej gry. Zwiastun podaje również datę premiery Saints Row: The Third Remastered, który będzie dostępny 22 maja 2020 roku na Xbox One, PlayStation 4 i PC za pośrednictwem Epic Games Store.

 

 

Saints Row: The Third został wydany w 2011 roku i opracowany przez Volition, ale Deep Silver nawiązał współpracę ze Sperasoft w celu remasteru. Nowa wersja gry ma ulepszoną grafikę, oświetlenie i efekty wizualne, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej spektakularna, pozostając równie brutalna i pozbawiona szacunku jak oryginalna. Według informacji ujawnionych do tej pory Saints Row: The Third Remastered nie będzie dodawać wielu nowości poza odnowioną grafiką, ale jeśli jesteś fanem serii Saints Row powinno wystarczyć, aby dać mu szansę.

Saints Row: The Third jest również znany z niedorzecznej liczby DLC, ale jeśli zamierzasz zagrać w remaster, nie musisz się o to martwić, ponieważ obejmie on trzy główne rozszerzenia wydane w oryginalnej grze, a także wybór 30 DLC które dodadzą do gry wszelkiego rodzaju treści. Chociaż Saints Row jest uważany przez niektórych graczy za klona Grand Theft Auto, seria jest pełna akcji i jest całkiem zabawna, ma pewien stopień szaleństwa, co czyni ją atrakcyjną dla wielu fanów.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare