Instant Gaming EU
 
 

Rogue Legacy 2 wchodzi do Early Access w przyszłym miesiącu

Rogue Legacy 2 wchodzi do Early Access w przyszłym miesiącu

Cellar Door Games zaskoczyło nas w 2013 roku bardzo interesującym podejściem do gatunku platformówek. Rogue Legacy zawiera mechanikę roguelike, która pozwala nam badać losowo generowane lochy i walczyć z bossami w wyjątkowy sposób. Gdy umrzesz w grze, Twoja postać przepada, jak to zwykle bywa w podobnych grach, ale to nie kończy Twojej przygody, ponieważ będziesz kontynuować grę jako jeden z potomków oryginalnej postaci. Oczywiście, te nowe postacie mają specjalne przywileje i zdolności, które mogą, ale nie muszą mieć nic wspólnego z tymi, które posiadała Twoja poprzednia postać. Rezultatem była bardzo odświeżająca gra z prawie nieskończonymi opcjami, która zachwyciła fanów tego gatunku przez kilka lat.

Obecnie przygotowywana jest kontynuacja gry, która będzie dostępna wkrótce, jak ogłosili wczoraj deweloperzy. Rogue Legacy 2 będzie dostępny na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store 23 lipca. W tym dniu gra wejdzie do programów Early Access na obu platformach cyfrowych, a gracze będą mogli ponownie odkrywać losowo wygenerowane królestwo, walczyć z potworami i odkrywać nowe miejsca w epickiej przygodzie. Rogue Legacy 2 ma ręcznie rysowany styl gry, dzięki czemu wygląda znacznie lepiej niż poprzednia gra, a także dodaje nową mechanikę, aby zagwarantować, że każdy potomek będzie wyjątkowy. Jedną z najbardziej znaczących zmian w porównaniu z poprzednikiem jest to, że w Rogue Legacy 2 każda z postaci używa innej broni, która pozwala na bardziej zróżnicowane opcje rozgrywki.

 

 

Oczywiście wersja Rogue Legacy 2, do której gracze uzyskają dostęp we wczesnym dostępie, nie jest ostateczna, a gra będzie jeszcze przez pewien czas w fazie rozwoju. W tym czasie deweloperzy będą nadal dodawać do gry więcej treści i funkcji, ale jeśli spodobała Ci się oryginalna gra Rogue Legacy, możesz chcieć zdobyć Rogue Legacy 2 w Early Access, ponieważ będzie ona nieco tańsza, niż w momencie wydania ostatecznej wersji.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare