Rogue Legacy 2 wchodzi do Early Access w przyszłym miesiącu

Rogue Legacy 2 wchodzi do Early Access w przyszłym miesiącu

Cellar Door Games zaskoczyło nas w 2013 roku bardzo interesującym podejściem do gatunku platformówek. Rogue Legacy zawiera mechanikę roguelike, która pozwala nam badać losowo generowane lochy i walczyć z bossami w wyjątkowy sposób. Gdy umrzesz w grze, Twoja postać przepada, jak to zwykle bywa w podobnych grach, ale to nie kończy Twojej przygody, ponieważ będziesz kontynuować grę jako jeden z potomków oryginalnej postaci. Oczywiście, te nowe postacie mają specjalne przywileje i zdolności, które mogą, ale nie muszą mieć nic wspólnego z tymi, które posiadała Twoja poprzednia postać. Rezultatem była bardzo odświeżająca gra z prawie nieskończonymi opcjami, która zachwyciła fanów tego gatunku przez kilka lat.

Obecnie przygotowywana jest kontynuacja gry, która będzie dostępna wkrótce, jak ogłosili wczoraj deweloperzy. Rogue Legacy 2 będzie dostępny na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store 23 lipca. W tym dniu gra wejdzie do programów Early Access na obu platformach cyfrowych, a gracze będą mogli ponownie odkrywać losowo wygenerowane królestwo, walczyć z potworami i odkrywać nowe miejsca w epickiej przygodzie. Rogue Legacy 2 ma ręcznie rysowany styl gry, dzięki czemu wygląda znacznie lepiej niż poprzednia gra, a także dodaje nową mechanikę, aby zagwarantować, że każdy potomek będzie wyjątkowy. Jedną z najbardziej znaczących zmian w porównaniu z poprzednikiem jest to, że w Rogue Legacy 2 każda z postaci używa innej broni, która pozwala na bardziej zróżnicowane opcje rozgrywki.

 

 

Oczywiście wersja Rogue Legacy 2, do której gracze uzyskają dostęp we wczesnym dostępie, nie jest ostateczna, a gra będzie jeszcze przez pewien czas w fazie rozwoju. W tym czasie deweloperzy będą nadal dodawać do gry więcej treści i funkcji, ale jeśli spodobała Ci się oryginalna gra Rogue Legacy, możesz chcieć zdobyć Rogue Legacy 2 w Early Access, ponieważ będzie ona nieco tańsza, niż w momencie wydania ostatecznej wersji.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare