Kinguin HP
 
 

Zagraj w demo Raji: An Ancient Epic przed premierą

Zagraj w demo Raji: An Ancient Epic przed premierą
18 wrz 2020, 13:23

Chociaż istnieje wiele gier typu hack-and-slash, nie ma wielu, w których scenariusze są tak przyciągające wzrok, jak ekscytująca walka. Raji: An Ancient Epic to jedna z takich gier. Zainspirowana mitologią hinduską, ta gra akcji opracowana przez Nodding Head Games jest silnie inspirowana stylem graficznym Pahari i zawiera absolutnie piękne scenariusze. Gra opowiada historię młodej dziewczyny, która została wybrana przez bogów do walki ze złymi hordami dowodzonymi przez władcę demonów Mahabalasurę. Dzięki boskim mocom i broni udzielonej przez bogów wyruszy w misję ratowania swojego młodszego brata, który został porwany przez demony. W swojej podróży będzie musiała zmierzyć się z niebezpiecznymi wrogami i gigantycznymi bossami, dopóki nie zmierzy się z samym władcą demonów. Raji: An Ancient Epic oferuje dynamiczne walki, które będą wymagały użycia odpowiedniej broni przeciwko właściwemu wrogowi, aby uzyskać przewagę taktyczną i pokonać wrogów.

 

 

Raji: An ancient Epic została ogłoszona jakiś czas temu, ale rozwój gry był dość powolny z powodu problemów z wydajnością. Wydaje się, że wszystkie te problemy zostały naprawione i można wypróbować bardziej dopracowaną wersję gry, która jest teraz dostępna w wersji demo na Steam. Oczywiście, demo Raji: Ancient Epic nie daje Ci dostępu do całej gry, ale wystarczy, że odkryjesz jej rozgrywkę przed premierą. Będzie dostępna tylko przez kilka dni, więc lepiej się pospieszcie, jeśli chcecie w nią zagrać.

Premiera Raji: An Ancient Epic planowana jest na 15 października na PC, Xbox One i PlayStation 4. Jak zwykle, aby uzyskać grę w najlepszej cenie, wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę w dowolnym momencie.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare