Przypominający Doom, shooter Prodeus jest dostępny we Wczesnym Dostępie

Przypominający Doom, shooter Prodeus jest dostępny we Wczesnym Dostępie

Niedopowiedzeniem byłoby stwierdzenie, że ten tydzień jest pracowity, jeśli chodzi o gry wideo. Między wydaniem nowej konsoli Microsoftu, która jest dostępna w dwóch wersjach, Xbox Series X i Xbox Series S, wydaniem Assassin's Creed Valhalla, ale także innych gier jak Godfall, Just Dance 2021 i Call of Duty: Black Ops Cold War, by wymienić tylko kilka, jest wiele do zrobienia. Podczas gdy w centrum uwagi znajdują się obecnie te tytuły, w tym tygodniu odbędą się również inne wydania. Wśród nich znajduje się Prodeus, który jest teraz dostępny w Early Access na Steam.

Prodeus jest oldschoolowym FPS-em, który łączy zasady innych wielkich hitów tego gatunku, w tym DOOMa. Gra została zaprojektowana jako gra z lat 90-tych, aby dostarczyć wrażeń podobnych do kultowych gier tej epoki i można się nią teraz cieszyć dzięki Early Access z szaleńczą akcją, dużymi pistoletami i hektolitrami krwi, a wszystko to w estetyce retro wraz z metalową ścieżką dźwiękową.

 

 

Prodeus pozostanie we Wczesnym Dostępie przez 8 do 12 miesięcy i choć nie jest to ostateczna wersja gry, oferuje już całkiem sporo treści.

Obecna wersja ma 3-5-godzinną kampanię dla jednego gracza, dużą różnorodność broni i potworów do wysadzenia, w pełni funkcjonalny edytor poziomów oraz zintegrowane warsztaty społecznościowe do dzielenia się i odtwarzania map i kampanii stworzonych przez użytkowników dla prawie nieograniczonej zawartości. Aktualizacje i ulepszenia będą dodawane w miarę postępów.

Chociaż kampania jest w tej chwili dość krótka, w nadchodzących miesiącach pojawi się nowa zawartość, ponieważ gra będzie kontynuować podróż przez Wczesny Dostęp. Jeśli jesteś fanem klasycznych strzelanek pierwszoosobowych z lat 90-tych, to jest duża szansa, że Prodeus jest stworzony dla Ciebie i możesz go znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare