Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Przypominający Doom, shooter Prodeus jest dostępny we Wczesnym Dostępie

Przypominający Doom, shooter Prodeus jest dostępny we Wczesnym Dostępie
10 lis 2020, 17:55

Niedopowiedzeniem byłoby stwierdzenie, że ten tydzień jest pracowity, jeśli chodzi o gry wideo. Między wydaniem nowej konsoli Microsoftu, która jest dostępna w dwóch wersjach, Xbox Series X i Xbox Series S, wydaniem Assassin's Creed Valhalla, ale także innych gier jak Godfall, Just Dance 2021 i Call of Duty: Black Ops Cold War, by wymienić tylko kilka, jest wiele do zrobienia. Podczas gdy w centrum uwagi znajdują się obecnie te tytuły, w tym tygodniu odbędą się również inne wydania. Wśród nich znajduje się Prodeus, który jest teraz dostępny w Early Access na Steam.

Prodeus jest oldschoolowym FPS-em, który łączy zasady innych wielkich hitów tego gatunku, w tym DOOMa. Gra została zaprojektowana jako gra z lat 90-tych, aby dostarczyć wrażeń podobnych do kultowych gier tej epoki i można się nią teraz cieszyć dzięki Early Access z szaleńczą akcją, dużymi pistoletami i hektolitrami krwi, a wszystko to w estetyce retro wraz z metalową ścieżką dźwiękową.

 

 

Prodeus pozostanie we Wczesnym Dostępie przez 8 do 12 miesięcy i choć nie jest to ostateczna wersja gry, oferuje już całkiem sporo treści.

Obecna wersja ma 3-5-godzinną kampanię dla jednego gracza, dużą różnorodność broni i potworów do wysadzenia, w pełni funkcjonalny edytor poziomów oraz zintegrowane warsztaty społecznościowe do dzielenia się i odtwarzania map i kampanii stworzonych przez użytkowników dla prawie nieograniczonej zawartości. Aktualizacje i ulepszenia będą dodawane w miarę postępów.

Chociaż kampania jest w tej chwili dość krótka, w nadchodzących miesiącach pojawi się nowa zawartość, ponieważ gra będzie kontynuować podróż przez Wczesny Dostęp. Jeśli jesteś fanem klasycznych strzelanek pierwszoosobowych z lat 90-tych, to jest duża szansa, że Prodeus jest stworzony dla Ciebie i możesz go znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare