You are here
We also support
 
 
 
 

Przeżyj swoje najlepsze chwile w grach zręcznościowych dzięki darmowej wersji demonstracyjnej Windjammers 2

Przeżyj swoje najlepsze chwile w grach zręcznościowych dzięki darmowej wersji demonstracyjnej Windjammers 2
16 cze 2020, 17:20

Jest całkiem możliwe, że wielu z was nigdy nie doświadczyło, jak to było grać w gry zręcznościowe w przeszłości. Granie w hałaśliwym salonie rozrywki pełnym pinballów i innych automatów na monety było bardzo popularnym sposobem spędzania czasu, jeśli lubiłeś gry wideo lata temu, ale teraz w Internecie, na komputerach osobistych i konsolach może to wydawać się dziwne dla wielu ludzi. Było wiele gier wideo zaprojektowanych z myślą o tych miejscach, a Windjammers jest jedną z tych serii, które stały się dość popularne w tych latach. Oczywiście, wiele się zmieniło i większość ludzi gra w gry wideo, siedząc wygodnie w swoich domach, ale gry zręcznościowe nadal są gatunkiem, który ma dość sporo zwolenników. Nic więc dziwnego, że nowe wersje starych arkad i sequeli są często wydawane, i tak jest w przypadku Windjammers 2.

Musieliśmy czekać 25 lat, aby zobaczyć nową wersję klasycznej gry zręcznościowej od Data East. Chociaż grafika została zmodernizowana, fani serii natychmiast rozpoznają ekscytującą rozgrywkę Windjammers 2. Gra stawia Cię przeciwko innym graczom lub przeciwnikowi kontrolowanemu przez sztuczną inteligencję w meczach, w których docelowo próbuje się zdobyć punkty, omijając przeciwnika i uderzając w ścianę swoim dyskiem. To prawie jak mecz w tenisa, ale z użyciem frisbee. Oczywiście, każdy gracz ma inne specjalne ruchy i sposoby rzucania dyskiem, którego może użyć, co sprawia, że mecz jest jeszcze bardziej ekscytujący.

 

 

Windjammers 2 nie musi oferować wielu nowych funkcji ani ulepszeń, aby zapewnić tę samą ekscytującą rozgrywkę, która sprawiła, że seria była tak popularna w przeszłości. Jeśli zastanawiasz się, jak tak prosta gra może być tak uzależniająca, najlepszym rozwiązaniem jest wypróbowanie Windjammers 2 teraz, gdy dostępna jest bezpłatna wersja demonstracyjna na PC za pośrednictwem Steam. Demo oferuje lokalne i wieloosobowe mecze online i będzie dostępne do 22 czerwca.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare