Instant Gaming EU
 
 

Pro Cycling Manager 2024 zbliża się do premiery z ekscytującymi nowymi funkcjami

Pro Cycling Manager 2024 zbliża się do premiery z ekscytującymi nowymi funkcjami

Seria Pro Cycling Manager od dłuższego czasu oferuje fanom tego sportu jedną z najlepszych symulacji, ale nowa odsłona podnosi stawkę dzięki zupełnie nowym funkcjom. Nadchodząca premiera Pro Cycling Manager 2024 ekscytuje wszystkich fanów serii i są ku temu dobre powody. Opierając się na ekscytującej rozgrywce i funkcjach Pro Cycling Manager 2023, gra obiecuje pozwolić ci zarządzać każdym aspektem twojego zespołu, od decyzji podczas wyścigu po kontrakty sponsorskie, i to jest właśnie jedna z nowości, które znacząco zmodyfikują doświadczenie.

Uważaj na swoich sponsorów

W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii, w Pro Cycling Manager 2024 kontrakty podpisywane ze sponsorami będą miały bezpośredni wpływ na podejmowane przez ciebie decyzje. Każdy sponsor może zapewnić drużynie inną ilość gotówki, która pozwoli ci sfinansować operacje w danym roku. Jednak w Pro Cycling Manager 2024 będą również pewne wymagania, które musisz spełnić.

Konkretni sponsorzy mogą prosić o różne cele, które mogą obejmować zwycięstwa etapowe, widoczność reklamową, a nawet modyfikacje strategii rekrutacji. Konieczność rekrutacji określonych zawodników może na przykład wpłynąć na wyniki zespołu, ale niespełnienie wymagań sponsorów może oznaczać kary lub anulowanie kontraktu, przez co zabraknie ci gotówki i nie będziesz w stanie działać w trakcie sezonu. Zwracanie uwagi na ten aspekt zarządzania będzie ważniejsze niż kiedykolwiek.

 

 

Dzięki takim dodatkom, jak oficjalna trasa Tour de France 2024 i nowa sekcja Sports Direction, Pro Cycling Manager 2024 robi zdecydowany krok w kierunku bycia bardziej autentycznym i oferowania najbardziej realistycznych wrażeń. Jeśli chcesz odkryć wszystkie nowe funkcje, które gra wprowadza do serii, powinieneś skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze Pro Cycling Manager 2024 na PC przed premierą w przyszły czwartek.

  • Kategorie : Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Nacon
  • Deweloper : Cyanide
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 6 czerwca 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare