Poziom trudności Balan Wonderworld zostanie zrebalansowany na premierę

Poziom trudności Balan Wonderworld zostanie zrebalansowany na premierę
16 mar 2021, 15:30

Balan Wonderworld to nadchodząca gra platformowa od Yuji Naka, twórcy najpopularniejszej serii gier platformowych firmy SEGA, Sonic the Hedgehog. Dzięki tak znanej osobie w zespole deweloperskim, nowa platformówka przyciągnęła uwagę sporej liczby graczy, którzy mieli okazję zagrać w nią za pośrednictwem darmowego dema, dostępnego już od jakiegoś czasu na kilku platformach. Wygląda na to, że deweloper bardzo poważnie traktuje opinie graczy i że będą one miały wpływ na ostateczną wersję Balan Wonderworld, której premiera przewidziana jest na 23 marca 2020 roku.

Według producenta Balan Wonderworld, Noriyoshi Fujimoto, gra otrzyma duży patch w dniu premiery, który doda wiele zmian do gry i zbalansuje jej poziom trudności, aby odzwierciedlić opinie osób, które grały w demo. Łata dostosuje również ruch kamery i sterowanie, aby zaoferować "bardziej zrównoważone wrażenia z rozgrywki". Jednak z pewnością zobaczymy więcej zmian po premierze, ponieważ w ciągu zaledwie kilku tygodni niemożliwe byłoby zaimplementowanie tylu modyfikacji, ile by chcieli na kilka tygodni przed udostępnieniem gry.

 

 

Balan Wonderworld to ekscytująca platformówka w 3D, która śledzi przygody Leo Craiga i Emmy Cole, którzy zagłębiają się w niesamowity wszechświat gry i eksplorują dwanaście różnych światów w towarzystwie maestro Balana. Z mnóstwem przedmiotów do zebrania i kostiumów do odblokowania oraz mechaniką rozgrywki przypominającą najpopularniejsze klasyki gatunku, gra oferuje całkiem niezłą rozrywkę. Jeśli chcesz wypróbować grę przed premierą, demo jest wciąż dostępne na stronie Square Enix. Można w nie zagrać na Steam, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PlayStation 5, a w ramach bonusu odblokować kilka kostiumów dla postaci w grze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare