Instant Gaming EU
 
 

Poziom trudności Balan Wonderworld zostanie zrebalansowany na premierę

Poziom trudności Balan Wonderworld zostanie zrebalansowany na premierę

Balan Wonderworld to nadchodząca gra platformowa od Yuji Naka, twórcy najpopularniejszej serii gier platformowych firmy SEGA, Sonic the Hedgehog. Dzięki tak znanej osobie w zespole deweloperskim, nowa platformówka przyciągnęła uwagę sporej liczby graczy, którzy mieli okazję zagrać w nią za pośrednictwem darmowego dema, dostępnego już od jakiegoś czasu na kilku platformach. Wygląda na to, że deweloper bardzo poważnie traktuje opinie graczy i że będą one miały wpływ na ostateczną wersję Balan Wonderworld, której premiera przewidziana jest na 23 marca 2020 roku.

Według producenta Balan Wonderworld, Noriyoshi Fujimoto, gra otrzyma duży patch w dniu premiery, który doda wiele zmian do gry i zbalansuje jej poziom trudności, aby odzwierciedlić opinie osób, które grały w demo. Łata dostosuje również ruch kamery i sterowanie, aby zaoferować "bardziej zrównoważone wrażenia z rozgrywki". Jednak z pewnością zobaczymy więcej zmian po premierze, ponieważ w ciągu zaledwie kilku tygodni niemożliwe byłoby zaimplementowanie tylu modyfikacji, ile by chcieli na kilka tygodni przed udostępnieniem gry.

 

 

Balan Wonderworld to ekscytująca platformówka w 3D, która śledzi przygody Leo Craiga i Emmy Cole, którzy zagłębiają się w niesamowity wszechświat gry i eksplorują dwanaście różnych światów w towarzystwie maestro Balana. Z mnóstwem przedmiotów do zebrania i kostiumów do odblokowania oraz mechaniką rozgrywki przypominającą najpopularniejsze klasyki gatunku, gra oferuje całkiem niezłą rozrywkę. Jeśli chcesz wypróbować grę przed premierą, demo jest wciąż dostępne na stronie Square Enix. Można w nie zagrać na Steam, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PlayStation 5, a w ramach bonusu odblokować kilka kostiumów dla postaci w grze.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare