Phoenix Point jest teraz dostępny na GOGu i Steamie

Phoenix Point jest teraz dostępny na GOGu i Steamie

Minął już cały rok odkąd Phoenix Point został wydany na PC za pośrednictwem Epic Games Store. Wydanie gry było otoczone dramatyzmem, ponieważ deweloperzy obiecali wydać grę na Steam. Gra skończyła jako ekskluzywna dla EGS, a wielu zwolenników przeniosło sprawę do mediów społecznościowych, by się na nią poskarżyć, generując sporo kontrowersji. Po oficjalnych przeprosinach ze studia, Phoenix Point miało udaną premierę jako prawdziwy następca starych gier XCOM, które również zostały stworzone przez Juliana Gollopa. Gra przyciągnęła wielu zwolenników, ale na początku wydawała się być w dość niedokończonym stanie. Teraz, rok później, z kilkoma DLC i dużą ilością łatek, Phoenix Point jest świetną grą, która wnosi całkiem sporo nowości do gatunku taktyki turowej.

Phoenix Point to kolejna gra strategiczna o walce z kosmitami, którzy zaatakowali świat, ale w tym przypadku spodziewaj się czego innego. Phoenix Point posiada zupełnie nowy i oryginalny system celowania, który pozwala na ręczne celowanie i oblicza trajektorię strzałów indywidualnie, aby dowiedzieć się, czy trafiły one w cel, czy też w jakąś osłonę, która go chroni. Jest to o wiele bardziej satysfakcjonujące niż oglądanie procentu "do trafienia", który w sumie nie znaczy wiele. W końcu chybienie strzałów ze 100% szansą na trafienie jest jedną z najczęstszych skarg ze strony graczy XCOM, a Phoenix Point odszedł od tego problemu dzięki sprytnemu i innowacyjnemu rozwiązaniu.

 

 

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy cierpliwie czekali przez rok, aby grać w Phoenix Point na wybranej przez siebie platformie, gra jest obecnie dostępna na GOGu i Steamie. Phoenix Point Year One Edition, którą można znaleźć na obu platformach, zawiera wszystkie ulepszenia wprowadzone do gry w ciągu ostatniego roku, jak również dwa pierwsze rozszerzenia, Blood and Steel oraz Legacy of the Ancients.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare