You are here
We also support
 
 
 
 

Phoenix Point jest teraz dostępny na GOGu i Steamie

Phoenix Point jest teraz dostępny na GOGu i Steamie
4 gru 2020, 15:26

Minął już cały rok odkąd Phoenix Point został wydany na PC za pośrednictwem Epic Games Store. Wydanie gry było otoczone dramatyzmem, ponieważ deweloperzy obiecali wydać grę na Steam. Gra skończyła jako ekskluzywna dla EGS, a wielu zwolenników przeniosło sprawę do mediów społecznościowych, by się na nią poskarżyć, generując sporo kontrowersji. Po oficjalnych przeprosinach ze studia, Phoenix Point miało udaną premierę jako prawdziwy następca starych gier XCOM, które również zostały stworzone przez Juliana Gollopa. Gra przyciągnęła wielu zwolenników, ale na początku wydawała się być w dość niedokończonym stanie. Teraz, rok później, z kilkoma DLC i dużą ilością łatek, Phoenix Point jest świetną grą, która wnosi całkiem sporo nowości do gatunku taktyki turowej.

Phoenix Point to kolejna gra strategiczna o walce z kosmitami, którzy zaatakowali świat, ale w tym przypadku spodziewaj się czego innego. Phoenix Point posiada zupełnie nowy i oryginalny system celowania, który pozwala na ręczne celowanie i oblicza trajektorię strzałów indywidualnie, aby dowiedzieć się, czy trafiły one w cel, czy też w jakąś osłonę, która go chroni. Jest to o wiele bardziej satysfakcjonujące niż oglądanie procentu "do trafienia", który w sumie nie znaczy wiele. W końcu chybienie strzałów ze 100% szansą na trafienie jest jedną z najczęstszych skarg ze strony graczy XCOM, a Phoenix Point odszedł od tego problemu dzięki sprytnemu i innowacyjnemu rozwiązaniu.

 

 

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy cierpliwie czekali przez rok, aby grać w Phoenix Point na wybranej przez siebie platformie, gra jest obecnie dostępna na GOGu i Steamie. Phoenix Point Year One Edition, którą można znaleźć na obu platformach, zawiera wszystkie ulepszenia wprowadzone do gry w ciągu ostatniego roku, jak również dwa pierwsze rozszerzenia, Blood and Steel oraz Legacy of the Ancients.

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare