K4G BG 4 EN
 
 

Outward dodaje mechanikę korupcji w swoim nowym DLC

Outward dodaje mechanikę korupcji w swoim nowym DLC

Kilka miesięcy temu Deep Silver ogłosiło, że ich gra polegająca na przetrwaniu w otwartym świecie, Outward, otrzyma swój pierwszy dodatek do gry. Rozszerzenie o nazwie The Soroboreans, sprawi, że Outward będzie jeszcze trudniejsze dla graczy, dodając nowy element, na który będą musieli uważać, jeśli chcą przetrwać: korupcję. Gra jest już dość trudna, a jej trudność jest jednym z jej największych atutów.

W Outward zaczynasz bez grosza i z odziedziczonym długiem, który wyznaczy bieg Twojej historii. To, czy uwolnisz się od tego długu, czy nie, zależy wyłącznie od Ciebie, ale przetrwanie w świecie, który jest zdecydowanie niesprawiedliwy i gdzie musisz poradzić sobie z ciepłem, głodem, zmęczeniem, pragnieniem i chorobami, będzie zdecydowanie łatwiejsze, jeśli nie masz dodatkowej presji ogromnego długu.

 

 

Ta lista problemów wkrótce się powiększy, a kiedy pojawi się dodatek The Soroboreans, będziesz musiał poradzić sobie z korupcją. Chociaż skutki wysokiego poziomu korupcji nie zostały specjalnie ujawnione, mówi się, że będzie to miało „straszne konsekwencje” dla Twojej postaci i że trudno ją usunąć. Będziesz musiał być bardzo ostrożny podczas eksploracji nowych obszarów, które zostaną dodane do Outward z tym DLC, zwłaszcza ruin Antycznego Płaskowyżu, ogromnego miasta, które zostało zniszczone podczas wybuchu Plagi oraz miejsca, w którym kryją się tajemnice i skarby do odkrycia.

DLC The Soroboreans bierze swoją nazwę od nowej frakcji handlarzy i naukowców, którzy również zostaną objęci rozszerzeniem i która otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości eksploracji w Outward. DLC zawiera dwa nowe sposoby rozwoju twojej postaci. Możesz zostać Hex Magiem i używać korupcji i magii krwi w celu osłabienia i zniszczenia wrogów lub użyć umiejętności Speedstera, aby skrócić czas odnowienia umiejętności i uniknąć obrażeń w walce. The Soroboreans ma także nowy system zaklęć, który pozwoli Ci nadać magiczne właściwości swojemu sprzętowi.

 

 

Jeśli chcesz wypróbować wszystkie te nowe funkcje, nie musisz długo czekać, ponieważ DLC The Soroboreans będzie dostępne na PC 16 czerwca, a kilka tygodni później na PlayStation 4 i Xbox One - 7 lipca.

17.54zł
Outward
Outward
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare