Obejrzyj 10 minut rozgrywki The Forgotten City

Obejrzyj 10 minut rozgrywki The Forgotten City

Chociaż w większości gatunków jest to coś raczej rzadkiego w dzisiejszych czasach, istnieją gry, które trzymają się z dala od akcji i skupiają się na opowiadaniu historii, aby dostarczyć graczom fascynujących wrażeń. Tak jest w przypadku The Forgotten City, przygody stworzonej przez Modern Storytellers, która zabierze Cię do starożytnego Rzymu, aby rozwiązać zagadkę. Założenie gry jest dość interesujące: musisz wejść w interakcję z 26 mieszkańcami The Forgotten City, aby odkryć, kto planuje popełnić przestępstwo i spróbować za wszelką cenę temu zapobiec. Jedynymi narzędziami, jakimi dysponujesz, są Twój rozum i mechanizm pętli czasowej, który sprawi, że doświadczysz w kółko ostatnich chwil tego tajemniczego, podziemnego miasta. Ryzyko nierozwiązania tajemnicy jest wielkie, ponieważ mieszkańcy The Forgotten City są pod Złotą Regułą, a jeśli któryś z nich popełni przestępstwo, wszyscy zostaną zmienieni w złoto i zginą.

The Forgotten City to gra polegająca na wykorzystaniu każdej dostępnej wskazówki i informacji do rozwiązania tajemnicy i odnalezienia przestępcy, zanim będzie miał szansę na działanie. Oczywiście, nie zabijesz nikogo w tej grze, ale możesz swobodnie zwiedzać całe miasto i przesłuchiwać wszystkich jego mieszkańców, aby uzyskać informacje. Cokolwiek użyjesz, zależy od Ciebie, w tym rozsądek, urok, przekupstwo, ukrywanie, zastraszanie lub po prostu wykorzystanie wiedzy o wydarzeniach, które zdobędziesz dzięki pętli czasowej. Możesz posmakować rozgrywki w najnowszym filmie The Forgotten City.

 

 

The Forgotten City jest pierwotnie oparte na bardzo popularnym modzie dla Skyrim i chociaż nie dodaje wiele w sposób graficzny udoskonaleń, gra może być bardzo dobrym wyborem dla tych, którzy chcą zapomnieć o zabijaniu rzeczy i zagłębić się trochę w rozwiązywaniu tajemnic przez jakiś czas. The Forgotten City będzie dostępne tej zimy na PC i Xbox One.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare