"Next-genowe" MMO Chrono Odyssey zachwyca oszałamiającą oprawą wizualną

"Next-genowe" MMO Chrono Odyssey zachwyca oszałamiającą oprawą wizualną

Południowokoreański deweloper NPIXEL właśnie opublikował kilka wiadomości na temat tego, co nazywa swoim "next-genowym" MMORPG - Chrono Odyssey to zaginająca czas przygoda, która pojawi się na PlayStation 5, Xbox i PC. Po raz pierwszy ogłoszona w 2020 roku, Chrono Odyssey nie otrzymała daty premiery, ale NPIXEL opublikował ten zwiastun, aby przedstawić swoje argumenty:

 

 

W komunikacie prasowym reżyser Chrono Odyssey, Ken Kang, stwierdził: "Głęboko wierzymy, że gry MMORPG służą jako brama do niezapomnianych przeżyć i cennych wspomnień, tworzonych poprzez wspólne przygody i wyzwania".

I cóż to za brama - przynajmniej wizualnie. Świat szczyci się niesamowitą ilością szczegółów i wysokim połyskiem fantasy, który mocno przypomina Elden Ring. Chrono Odyssey będzie również zawierać dynamiczną pogodę i środowisko, które zmienia się wraz z porami roku, tworząc żywy, oddychający świat. Towarzyszy temu genialna ścieżka dźwiękowa autorstwa kompozytora Resident Evil, Crisa Velasco. To z pewnością sprawia, że istniejące gry MMO wyglądają na nieco przestarzałe.

Nierealny świat

Akcja gry rozgrywa się w fantastycznej krainie Setera, świecie zagrożonym przez Pustkę. Jako jeden z bohaterów próbujących powstrzymać tę apokalipsę, zostałeś obdarzony mocą manipulowania przestrzenią i czasem. Możesz użyć tej mocy, aby podróżować do różnych linii czasowych i radzić sobie z różnymi potworami, które z pewnością napotkasz. Będziesz miał również moc odkrywania różnych tajemnic z historii Setery, które mogą być kluczem do jej ocalenia.

Kilka frakcji walczy o kontrolę nad Seterą. Pierwszą z nich są Strażnicy, podobni do bogów, którzy przewodzą światu i starają się wyeliminować wszystko, co mu zagraża. Następna jest Pustka, niezgłębiona nicość, która stara się zmienić wszystko inne w siebie. Następnie są World Movers, uchodźcy z różnych światów zniszczonych przez Pustkę, którzy teraz walczą o przetrwanie. Wyrzutki to buntownicy, którzy zostali wyrzuceni z frakcji za swoje zbrodnie i niemoralne zachowanie. Wreszcie, Broken Ones to nieumarli World Movers, którzy ulegli Pustce i atakują każdego w zasięgu wzroku.

Ogólnie rzecz biorąc, Chrono Odyssey to imponująco wyglądająca gra MMO i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak się w nią gra. Do premiery może minąć jeszcze trochę czasu, ale możesz mieć oko na nasze oferty cenowe klucza Chrono Odyssey na PS5.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : Chrono Odyssey
  • Kategorie : Mmorpg
  • Edytor : Npixel
  • Deweloper : Npixel
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 2023
Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare